• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 7075
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رئیس بهره برداری مرکز استان :
  دقت، سعه صدر ،برخورد مناسب و وقت شناسی از خصوصیات مهم کنتور خوانان
  مهر تبریز: دقت، سعه صدر ،برخورد مناسب و وقت شناسی از خصوصیات مهم کنتور خوانانرئیس بهره برداری گاز مرکز استان به همراه دستگاه نظارت پروژه کنتور خوانی و توزیع قبوض شهرستان تبریز طی بازدید حضوری از دفتر کنتورخوانی، نحوه ارائه خدمات و چالش ها و مشکلات موجود مورد بررسی و هم اندیشی قرار گرفت.

  به گزارش مهرتبریز، رئیس بهره برداری گاز مرکز استان به همراه دستگاه نظارت پروژه کنتور خوانی و توزیع قبوض شهرستان تبریز طی بازدید حضوری از دفتر کنتورخوانی، نحوه ارائه خدمات و چالش ها و مشکلات موجود مورد بررسی و هم اندیشی قرار گرفت.
  خسرو آریان پور در این حضور صمیمانه ضمن ارج نهادن به تلاش کنتورخوانان و تقدیر از عملکرد مطلوب آنان گفت: کنتورخوانی در زمره امور مهم شرکت بوده که بدلیل ارتباط هر چه بیشتر با مشترکین مستلزم تلاش و دقت در انجام وظایف محوله می باشد.
  وی با اشاره به بازبینی و بهبود شرایط کار و پرداختی های کنتورخوانان تصریح کرد: این امور در راستای تقلیل سختی کار و ایجاد انگیزه در کنتورخوانان اقدامات شاخصی نظیر افزایش سقف پرداختی ها و پاداش های مصوب، تهیه و تخصیص البسه، برگزاری دوره های آموزشی، ایمنی در کار و…. معمول نموده است.
  مهندس آریان پور اظهار داشت: کنتورخوانان می بایست با دارا بودن خصوصیت های ویژه ای نظیر دقت، سعه صدر، برخورد مناسب و وقت شناسی در اجرای صحیح وظایف تلاش نمایند.
  خاطر نشان می گردد در این گفت و گوی صمیمی ضمن بررسی مسائل و مشکلات کنتورخوانان بر لزوم برگزاری جلسات متعدد در جهت رفع موارد اعلامی توسط دستگاه نظارت تاکید گردید.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب