• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 7081
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  نشت یابی بیش از ۱۷ هزار کیلومتر کیلومتر شبکه گاز در آذربایجان شرقی
  مهرتبریز: نشت یابی بیش از ۱۷ هزار کیلومتر کیلومتر شبکه گاز در آذربایجان شرقیمدیرعامل شرکت گاز آذربایجان شرقی از نشت یابی بیش از ۱۷ هزار کیلومتر شبکه گاز در ۹ ماهه سالجاری خبر داد.

  به گزارش مهرتبریز ، مدیر عامل شرکت گاز استان با اعلام و این خبر گفت: در راستای افزایش ضریب ایمنی و پایداری جریان گاز طبیعی و همچنین کاهش خطرات زیست محیطی و اتلاف گاز طبیعی ، بطور مداوم تمامی تجهیزات و شبکه های توزیع و تغذیه گاز طبیعی نشت یابی و مورد بازرسی های فنی و ایمنی قرار می گیرند.
  سید محمدرضا توحیدی افزود : در این خصوص تیم های نشت یاب شرکت گاز استان در ۹ ماه سالجاری توانستند در سرتاسر استان بیش از ۱۷ میلیون کیلومتر را نشت یابی کنند.
  وی افزود : همچنین در این بازه زمانی بیش از ۵۶۲ هزار علمک مشترکین نیز مورد نشت یابی قرار گرفته است.
  مدیرعامل شرکت گاز استان ضمن تأکید بر هماهنگی و اخذ مجوز هرگونه حفاری در شهرها و روستاهای گازدار از سوی سازمان ها و شرکت های حفار گفت : با توجه به گستردگی و مدفون بودن شبکه گاز در اقصی نقاط استان جهت جلوگیری از هرگونه حادثه ناگوار سازمان های خدمات رسان و شرکت های حفار موظف هستند هماهنگی ها و مجوزهای لازم را از ادارات گاز اخذ نمایند.

  دکتر توحیدی اظهار داشت : برای جلوگیری از نشت گاز در منازل ، مشترکین گاز خانگی نیز باید سیستم‌های لوله کشی گاز داخلی منازل خود را حداقل ۶ ماه یکبار با کف صابون نشت یابی کنند .

  وی در خاتمه از شهروندان درخواست نمود: هرگونه حادثه ناشی از گاز طبیعی و نشت گاز از شبکه و انشعابات را با فوریت به سامانه ۱۹۴ گزارش کنند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب