• تاریخ انتشار خبر : شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 7102
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  در حاشیه بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی انجام پذیرفت؛
  تبلیغ رویداد «تبریز ۲۰۱۸ » و معرفی تاریخ و فرهنگ پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی
  مهرتبریز: رویداد «تبریز ۲۰۱۸ » در حاشیه بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی و دومین کنفرانس ویژه راه ابریشم توسط اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز تبلیغ شد. به گزارش مهرتبریز، در این نشست که به مدت ۲ روز در سالن اجلاس سران در تهران در ۱۳ […]

  مهرتبریز: رویداد «تبریز ۲۰۱۸ » در حاشیه بیست و نهمین نشست کمیته دائمی کنفرانس بین المللی احزاب آسیایی و دومین کنفرانس ویژه راه ابریشم توسط اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز تبلیغ شد.

  به گزارش مهرتبریز، در این نشست که به مدت ۲ روز در سالن اجلاس سران در تهران در ۱۳ و ۱۴ بهمن ماه برگزار می شود، اداره کل روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز در راستای معرفی رویداد تبریز ۲۰۱۸  برای حضار و مهمانان خارجی به تبلیغ جاذبه های فرهنگی، تاریخی و گردشگری شهر اولین ها پرداخت.

  معرفی آثار و اماکن تاریخی، فرهنگی و طبیعت تبریز به صورت بروشور، مجله، کاتالوگ و سی دی در بین شرکت کنندگان در این کنفرانس توزیع شد.

  گفتنی است؛ در این کنفرانس نمایندگانی از  ۴۶ حزب از ۲۶ کشور دنیا از جمله ژاپن، کره جنوبی، چین، ترکیه، اندونزی، ارمنستان، نپال، فلیپین، مالزی و … حضور داشتند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب