به گزارش مهرتبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: در سایه عنایات الهی و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی همکاران منطقه و همزمان با بزرگداشت دهه مبارک فجر شاهد بهره برداری از چندین پروژه این شهرداری با هزینه ای بالغ بر ۸۰ میلیارد ریال خواهیم بود .

 فرخی تصریح کرد: تعریض و دو بادنده کردن جاده خلجان به طول ۲/۷ کیلومتر ، سرای محله کجوار به مساحت ۲۲۰ متر مربع ، مرمت فرهنگسرای کوثر و کتابخانه های عمومی منطقه ، جدول گذاری و آسفالت ریزی محلات در قالب طرح خدمات محله ای  و یک باب غسالخانه از جمله پروژه های آماده بهره برداری این شهرداری است.

وی در ادامه  با اشاره به مشخصات فنی طرح تعریض  و دو بانده کردن جاده خلجان اظهار داشت:  این پروژه در راستای ساماندهی و بهسازی جاده خلجان و مرتفع ساختن مشکلات چندن ساله موجود در مسیر به طول ۷ /۲ کیلومتر اجرا شده است که  برای احداث آن بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال هزینه که شامل تعریض، اجرای رفوژ ، اصلاح آسفالت قدیمی،  اجرای آسفالت جدید و خط کشی می باشد هزینه شده است .

فرخی توسعه مراکز فرهنگی وآموزشی در سطح در راستای معرفی فرهنگ شهروندی و آموزه های شهر نشینی را از جمله اهداف احداث سرای محله کجوار برشمرد و خاطر نشان ساخت که با تلاش همکاران منطقه کلاس های متنوعی برای اهالی این محل برگزار خواهد شد .

شهردار منطقه ۷ همچنین احداث یک باب غسالخانه ، ۱۲ کیلومتر جدول گذاری ، ۱۶۵۰۰۰ متر مربع آسفالت ریزی در قالب طرح خدمات محله ای را از دیگر پروژه های قابل بهره برداری این شهرداری بر شمرد .

وی تصریح کرد: تسریع در روند اجرای پروژه های عمرانی توام با  شاخص‌های کیفی، فنی و اصول زیباسازی، اصل مهمی است که امیدواریم با استفاده از تمامی امکانات منطقه و رعایت تمامی موارد مذکور شاهد بهره برداری از این پروژه ها باشیم.

 

print