• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ | کد خبر : 7132
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  با حضور استاندار آذربایجان شرقی؛
  کلنگ طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب محله شیشوان عجب شیر به زمین زده شد
  مهرتبریز: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر خدابخش استاندار آذربایجان شرقی ، نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی ، مهندس ایمانلو مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ، امام جمعه ، فرماندار و مقامات استانی و محلی با هزینه ای بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب محله شیشوان شهرستان عجب شیر آغاز شد .

  به گزارش مهرتبریز ، مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در آئین کلنگ زنی طرح فاضلاب محله شیشوان گفت : شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی بمنظور بهبود آثار زیست محیطی منطقه و ارتقاء و بالا بردن سطح زندگی مردم منطقه در اثر اجرای طرح مطالعات طرح را به مشاور واگذار نمود و هم اکنون عملیات ایجاد تاسیسات فاضلاب این محله آغاز و انشاءالله در کمتر یکسال به بهره برداری خواهد رسید .
  مدیر عامل شرکت در ادامه به مشخصات طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب محله شیشوان اشاره کرد و افزود: طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب محله شیشوان شامل خطوط انتقال و شبکه های اصلی و فرعی در اقطار مختلف بطول ۹ کیلومتربوده و پساب تولید شده به وسیله یک باب ایستگاه پمپاژ به تصفیه خانه فاضلاب عجب شیر انتقال و تصفیه خواهد شد .
  وی در خصوص هزینه اجرای طرح گفت : با توجه به نیاز مبرم محله شیشوان به ایجاد طرح فاضلاب به طول ۹ کیلومتر و یک باب ایستگاه پمپاژ که بالغ بر ۴۰میلیارد ریال برآورد گردیده با تلاش شرکت آب و فاضلاب استان و تامین مبلغ اولیه ۲۰ میلیارد ریال از محل درآمدهای عمومی و منابع داخلی شرکت عملیات اجرایی ۵ کیلومتر از طرح مذکور آغاز گردید .
  در ادامه استاندار آذربایجان شرقی ونماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی از مهندس ایمانلو مدیر عامل شرکت و پرسنل شرکت آب و فاضلاب استان بخاطر تلاشهای شبانه روزی شان در امر خدمات دهی به مردم فهیم استان تشکر و قدردانی نمودند .

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب