مهرتبریز: نماینده ولی فقیه در استان و استاندار آذربایجان شرقی با صدور پیام مشترکی، از حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کردند.
به گزارش مهرتبریز،متن پیام حجت‌الاسلام سیدمحمدعلی آل‌هاشم و دکتر مجید خدابخش به این شرح است:

بار دیگر حضور افتخارآمیز، به یاد ماندنی، دشمن‌شکن و باشکوه شما مردم ولایت‌مدار، متدین، هوشیار و همیشه در صحنه استان آذربایجان شرقی در راهپیمایی ۲۲ بهمن، برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات بزرگ این خطه دلاور ایران اسلامی افزود.

این بار نیزمثل گذشته با حضور باشکوهتان، جهانیان را مبهوت حماسه‌آفرینی خود کردید و با این حرکت عظیم، وفاداری و پای‌بندی خود را به آرمان‌های مقدس نظام اسلامی، امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) به اثبات رسانده و توطئه‌های دشمنان انقلاب را خنثی ساختید.

آفرین بر عزم، اراده و غیرت شما ولی نعمتان و صاحبان اصلی انقلاب که این چنین مایه سربلندی، اقتدار، قوام و استحکام جمهوری اسلامی ایران شدید و بعد از گذشت ۳۹ سال نشان دادید که در راه دفاع از انقلاب، جبهه‌ای واحد و صفی یکپارچه و حافظ حقیقی خون شهیدان انقلاب اسلامی هستید.

اینجانبان ضمن تشکر و قدردانی از حضور گسترده و در خور تحسین شما مردان، زنان و جوانان متدین و غیرتمند استان، به ویژه مردم فهیم، آگاه و حماسه آفرین تبریز، با تمام وجود پروردگار متعال را سپاس می گوئیم که چنین صحنه های زیبا، باشکوه و ماندگاری را به نمایش گذاشته و موجبات عزت، افتخار و سربلندی ایران عزیز و این خطه قهرمان پرور را فراهم کردید.

امیدواریم دست در دست یکدیگر و در کنار هم با عزمی راسخ و وحدت کلمه شاهد توسعه، پیشرفت و آبادانی میهن عزیزمان باشیم.

سیدمحمدعلی آل‌هاشم                                                                مجید خدابخش
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز                     استاندار آذربایجان شرقی

print