به گزارش مهرتبریز، مرتضی موحدنیا در جلسه‌ای با معاون خدمات شهری شهردار تبریز، خاطرنشان کرد: در نظر داریم برای حمایت از زمینه‌های مطالعه، کتابخانه های سیار را به روزنامه ها و کتاب لازم مجهز کرده و در دو پارک منظریه و مشروطه، در اختیار شهروندان مراجعه کننده قرار دهیم.

وی خدمات تظیف، رفت و روب و جمع آوری زباله را اولین وظیفه شهرداری ها خواند و افزود: بعد از ارائه این خدمات، شهرداری در حوزه فضای سبز و مبلمان شهری نیز دارای مسئولیت مهمی است.

وی با اشاره به توجه ویژه شهرداری منطقه ۳ در حوزه معماری فضای سبز گفت: در شهرداری منطقه ۳ با استفاده از پرسنل تحصیل کرده های رشته معماری خود مجموعه، سعی داریم با مطالعه شرایط جغرافیایی سطح منطقه و آب و هوای شهر تبریز ، کار عملی و اصولی و عملی تری را به اجرا در آوریم.

معاون خدمات شهری شهردار تبریز نیز در این جلسه، از همکاری شهرداری منطقه در طرح های اختصاصی حوزه خدمات شهری و اجرایی تشکر کرد و گفت: با همکاری یکدیگر باید در زیبایی و زیبا سازی شهر تبریز بیش از پیش تلاش نماییم.

جلالی از پل ابوریحان به عنوان جزو بزرگترین و زیبا ترین سازه شهری شهر تبریز یاد کرد و افزود: باید نورپردازی این پل به زودی انجام گیرد تا در ایام نوروز با زیبایی مضاعف در معرض دید عموم قرار گیرد.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریزو شهردار منطقه ۳ در این جلسه طرح های قابل اجرا در سطح حوزه شهرداری منطقه ۳ را بررسی و جمع بندی کردند.

print