به گزارش مهرتبریز، مسعود برزگر جلالی افزود: همزمان با پایان روز طبیعت و از نخستین ساعات دیشب در یک اقدام ضربتی تمامی بوستانها ، تفرجگاهها و معابرشهر توسط نیروهای خدمات شهری شهرداری تبریز از وجود زباله و نازیبائیهای بجا مانده از این روز پاکسازی شد.

وی اظهار داشت: با آغاز سال نو و آستانه روز طبیعت تمهیدات لازم برای مدیریت هرچه بهتر وضعیت بوستانها و معابر شهری و به حداقل رساندن آسیب های احتمالی به محیط زیست در این روز فراهم شده و تدابیر لازم در این زمینه از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز اندیشیده شده بود.

برزگر جلالی تصریح کرد: در راستای مدیریت موضوع پسماند شهری نیز کیسه زباله هایی با برچسب پیام زیست محیطی آماده و در این روز توسط عوامل حوزه خدمات شهری در اختیار شهروندان عزیز قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با اجرای طرح های مختلف خدماتی نظافت، زیباسازی و پاکیزگی شهر تبریز را گام اساسی تحول بصری تبریز در سال جدید برداشته شده است.

لازم به ذکر است در چند ماه گذشته و ماههای منتهی به آخر سال تلاشهای زیادی از سوی حوزه معاونت خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریزدر زمینه زیباسازی ، پاکیزگی شهری ، از بین بردن نازیبائیهای بصری ، حذف موانع فیزیکی و آماده سازی هرچه بهتر شهر برای سال نو در قالب طرحهای “گوزل تبریزیم” و “بایرام پئشوازی-تبریزین یازی” انجام گرفته است.

print