به گزارش مهرتبریز، مهندس ایرج شهین باهر در جشن مردمی رویداد تبریز۲۰۱۸ با اعلام این مطلب گفت: مجموعه مدیریت شهری برای زیبایی تمامی مناطق گردشگری و تاریخی شهر تبریز تلاش می کند و به دنبال آن هستیم که به بهترین شکل شهر را برای حضور گردشگر آماده کنیم اما آنچه که در ذهن و یاد گردشگران می ماند نوع برخورد و رفتار مردم و شهروندان با آنان است.

مهندس ایرج شهین باهر افزود: من به عنوان یک شهروند تبریزی با همگامی و همراهی اعضای شورای شهر که با عشق به شهرشان تلاش می کنند، تا روزی که هستم به عشق مردم تبریز با تمام وجود برای شهرم کار می کنم.

شهردار کلانشهر تبریز عشق به تبریز و مردمان این شهر را دلیل تحمل مشکلات و تلاش مضاعف مدیران برای خدمتگزاری به شهروندان و همشهریان دانست.

مهندس ایرج شهین باهر در جشن مردمی تبریز۲۰۱۸ گفت: اگر می خواهیم شهرمان را به یک شهر مقصد گردشگری تبدیل کنیم باید همه ما شهروندان تبریزی دست به دست هم دهیم و آنچه را که شایسته تبریز و تبریزی است به مهمانان بنمایانیم .

شهردار کلانشهر تبریز تمیزی و پاکیزگی تبریز را در سایه تلاش و زحمات پاکبانان زحمتکش تبریز دانست و گفت: اگر رئیس جمهور کشورمان در سفر به تبریز می گوید که تبریز تمیزترین و پاکیزه ترین شهر کشورمان است این مسئله در نتیجه تلاش پاکبانان زحمتکش بدست آمده است.

عصر روز جمعه مرکز همایش های بین المللی تبریز میزبان هزارن نفر از شهروندان تبریزی بود که برای حضور در جشن مردمی رویداد تبریز ۲۰۱۸ به این مکان آمده بودند.

print