مهرتبریز: دیدار مردمی شهردار باسمنج به صورت مستمر روزهای دوشنبه با حضور معاونان و مدیران در محل اتاق کنفرانس برگزار می شود و این امر موجبات رضایت مردمی از شهرداری باسمنج را فراهم ساخته است.
به گزارش مهر تبریز به نقل از روابط عمومی شهرداری باسمنج،در این دیدار، اقشار مختلف شهر باسمنج با حضور در شهرداری به صورت مستقیم با شهردار صحبت و از نزدیک مشکلات و مسایل خود را مطرح و شهردار و معاونان و مدیران شهرداری نسبت به درخواست اهالی پاسخ لازم را داده و مطالبات و خواسته های آنها در چهارچوب قانون حل و فصل می شود.
بر اساس این گزارش: این دیدارها به مدت ۴ ساعت از ساعت ۹ الی ۱۲ هر دوشنبه برگزار و به طور میانگین به درخواست ها و نیازها و مشکلات بیش ا ز۵۰ نفر مراجعه کنندگان رسیدگی و پاسخ داده می شود و یک دبیرخانه نیز صرفا برای پیگیری نامه های مربوط به دیدار مردمی تشکیل شده است.
این گزارش می افزاید: بسیاری از مراجعه کنندگان با رضایت خاطر به لحاظ پاسخگویی و رسیدگی به درخواست و حل مشکل محل شهرداری را ترک نموده و انصافا از زمان حضور شهردار جدید به این دیدارها توجه ویژه ای شده است.
شایان ذکر است: سیاستگذاری و اولویت کاری شورای اسلامی شهر و شهرداری باسمنج در دوره جدید تکریم ارباب رجوع و توجه به خواسته های اهالی و رسیدگی سریع و حل مشکلات آنها می باشد.

print