مهر تبریز-شهردار تبریز با تاکید بر اینکه زیرساخت های شهری به عنوان نیاز مبرم شهروندان مورد توجه شهرداری قرار گرفته و در اولویت بودجه سال ۹۷ قرار دارد، از احداث ۳ پارک محله ای جدید در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،مهندس ایرج شهین باهر صبح امروز در مراسم بهره برداری از ایستگاه آتش نشانی شهیدان ذاکر تبریز با بیان این مطلب اظهار کرد: توجه به زیرساخت های شهری در اولویت بودجه سال ۹۷ قرار داشته و مبالغ قابل توجهی برای این موضوع در نظر گرفته شده است.

وی افزود: زیرساخت های شهری نیاز مبرم مردم شهر است که در این راستا سه ایستگاه آتش نشانی در کلانشهر تبریز احداث و به شهروندان عزیز تبریزی اهدا شده است.

شهردار تبریز در ادامه با بیان اینکه در طی هفت ماه گذشته پروژه های مختلف عمرانی در این کلانشهر در حال اجراست، اظهار کرد: در روزهای آینده سه پارک محله ای به پارک های تازه احداث شده اضافه می شود که با احداث این پارک ها، تعداد پارک های محله ای به هشت پارک افزوده شده است و همچنین چندین پروژه مسیرگشایی نیز در شهر در حال انجام است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه هیچ پروژه عمرانی در شهر تعطیل نیست، ادامه داد: علی رغم رکود اقتصادی در جامعه، شهرداری تبریز تاکنون با مدیریت صحیح شهرداران مناطق و همچنین پرسنل شهرداری با هیچ مشکل مالی روبرو نبوده و کارها به خوبی در حال انجام است.

مهندس شهین باهر در ادامه با بیان اینکه آمار کارکنان شهرداری تبریز بیش از ۵۰ درصد چارت سازمانی است، ادامه داد: تاکنون یک نفر هم از این تعداد اخراج نشده اند و تا پایان مدیریت بنده اخراج نخواهند شد که امیدواریم در بحران موجود، دست در دست هم داده و بتوانیم کلانشهر تبریز را آبادتر کنیم.

وی با بیان اینکه شهروندان تبریزی طعم نتایج برنامه های میان مدت و بلندمدت شهرداری را در سال های آتی خواهند چشید، ادامه داد: در حال حاضر شهرداری در حال جراحی بافت فرسوده شهری است که در این راستا دو و نیم هکتار از اراضی “چوخورلار” در حال تملک است که از این نظر شهرداری در میان سایر شهرهای کشور قام بزرگی برداشته است.

وی همچنین ادامه داد: امیدواریم تا پایان شورای پنجم شهر تبریز قسمت اعظمی از بافت فرسوده و حاشیه نشینی اصلاح شود