مهرتبریز-با حضور مسعود برزگرجلالی، معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز و اصغری مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و نیز معاونین و ناظرین خدمات شهری مناطق دهگانه شهرداری ، آخرین هماهنگیهای لازم برای اجرای هرچه بهتر طرح ” ارتقاء بهداشت محیط شهری در تبریز انجام گرفت.
به گزارش خبرنگار ما ،برزگرجلالی در این جلسه خدمت به مردم شریف و فهیم تبریز را افتخاری بس بزرگ برای مجموعه خدمات شهری شهرداری تبریز برشمرد و بر تداوم تلاشهای شبانه روزی همکاران حوزه خدمات شهری و ارایه خدمات بهینه و در خور شان تبریز و مردمان شریف آن تاکید کرد.
وی، آیتم های تعریف شده در طرح ” ارتقاء بهداشت محیط شهری” را جزو ضروریات و خواسته های اصلی همشهریان دانست و بر تجهیز نیروها و تهیه لوازم مورد نیاز برای اجرای هرچه بهتر طرح مزبور تاکید کرد.
معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز همچنین با اشاره به ارزیابی مستمر و ماهانه عملکرد حوزه های خدمات شهری مناطق دهگانه و نیز پیمانکاران خدماتی این مناطق، اظهار داشت: در کنار این ارزیابیهای ماهانه، “طرح ارتقاء بهداشت محیط شهری” نیز که از اول مرداد ماه شروع و به مدت ۱۵ روز ادامه خواهد داشت مورد ارزیابی روزانه قرار خواهد گرفت.
در بخش دیگری از این جلسه، هریک از معاونین خدمات شهری مناطق نیز، نظرات و پیشنهادات خود را برای اجرای موفق این طرح اعلام کردند.
لازم‌به ذکر است در طرح ” ارتقاء بهداشت محیط شهری” موارد ذیل جزو برنامه های اجرایی و اصلی حوزه مناطق دهگانه خدمات شهری شهرداری تبریز خواهد بود:
تنظیف و پاکسازی طول مسیر مهرانه رود/ ساماندهی باکس های زباله در سطح شهر/ رسوب زدایی و گندزدائی کلیه جوبها و کانالهای شهر/ تجهیز سرویس های بهداشتی معابر عمومی و آب خوری ها/ سم پاشی و طعمه گذاری برای مقابله با حیوانات موذی/ امحاء و زیباسازی دیوارنوشته ها

print