مهر تبریز-نگارنده کتاب “سبوی ساقی” در جمع مردم فرهنگ دوست و مدیران شهری گفت: امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند فعالیتهای فرهنگی هستیم و لازم است ردپای فرهنگ را در هر موردی ببینیم.

به گزارش مهر تبریز،مسعود برزگر جلالی در مراسم رونمایی از کتاب خود، با اشاره به روایتی از امام حسین(ع) گفت: ایشان به اهمیت دانایی و بیان حقایقی اشاره دارد که افراد مطلع، مسوولیت آن را بر عهده دارند.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهداء مدافع حرم و دفاع مقدس ابراز امیدواری کرد: با خدمت خالصانه و شبانه روزی به میهن عزیزمان ایران بتوانیم ادای دین نموده و شرمنده خون پاک شهیدان راه وطن نباشیم.
برزگرجلالی افزود: به پاس رشادت و از جان گذشتگی دلیرمردان عرصه جهاد و شهادت،مجموعه ” سبوی ساقی” را تقدیم همه شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم و نیز خانواده های سرافراز این عزیزان می نمایم.
وی همچنین از حضور مسوولان و مدیران شهری، اهالی فرهنگ و ادب، خانواده شهدا و مردم فرهنگ دوست تبریزی در مراسم رونمایی از اثر ” سبوی ساقی” قدردانی نمود.
لازم به ذکر است :کتاب سبوی ساقی، مشتمل بر ۲۰۱ مقاله مطبوعاتی است که در مدت ۱۰ سال به قلم مسعود برزگرجلالی در نشریه ساقی منتشر شده که با حضور سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز و شهردار و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر تبریز و نیز مدیران شهری،در محل آمفی تئاتر عمارت شهرداری مرکز در چهارراه ابوریحان رونمایی شد.
گفتنی است مسعود برزگرجلالی متولد ۱۳۵۰ و از مدیران کهنه کار شهرداری تبریز بوده و با سالها سابقه خدمت درشهرداری، تجارب ارزشمند از فعالیت در مناطق مختلف شهر و سازمانهای تابعه شهرداری به خصوص در حوزه محیط زیست دارد.
وی در حال حاضر معاون خدمات شهری و اجرائی شهردرای تبریز و نیز مدیر مسئول روزنامه ساقی آذربایجان است.

print