مهر تبریز-مسعود برزگر جلالی معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز پس از این بازدید در جمع معاونین خدمات شهری مناطق ، ناظرین و مدیران ستادی حوزه معاونت خدمات شهری طی سخنانی مواردی را متذکر شد:تنظیف و تمیزی شهر تبریز که در جریان سفر اخیر ریاست محترم جمهوری به تبریز نیز ، مورد توجه و تقدیر ویژه ایشان بود .
نتیجه تلاش شبانه روزی تمامی نیروهای حوزه معاونت خدمات شهری است که جا دارد از همه این عزیزان سپاسگزاری نمایم.
برزگر جلالی موضوع برخورد مناسب با دستفروشان و عاملان سد معبر شهری را مورد تاکید قرارداد و افزود:لازم است موارد اخلاقی و اجتماعی در برخورد با موارد سدمعبر دقیقا رعایت شود و در این خصوص کاملا برابر موازین قانونی رفتار شود.
وی ایمنی و سلامت پاکبانان حوزه معاونت خدمات شهری مورد تاکید قرارداد و تامین تجهیزات کامل ایمنی لازم برای این عزیزان را خواستار و بر رعایت کامل موارد ایمنی از سوی پاکبانان عزیز تاکید کرد./معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز همچنین در این جلسه کاری هفتگی ،جمع آوری مصالح ساختمانی و نخاله ها ی موجود در معابر را متذکر شد.
برزگرجلالی، نوسازی ناوگان موتوری به ویژه تجهیز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی بر ماشین آلات به روز و مدرن را یادآور و خاطرنشان کرد: برای رویارویی بهتر با بحرانهای شهری، لازم است نسبت به نوسازی ناوگان موتوری و تامین سیستمهای مورد نیاز اقدام جدی به عمل آید.
وی ادامه داد:در بحث ارزیابی عملکرد تصور داشتن نتیجه خوب، دشمن نتیجه عالیست یعنی “خوب دشمن عالیست”
بدین منظور که:هر وقت از خودمان اظهار رضایت بکنیم و به نوعی از خود راضی باشیم، در این موقع دشمنی مان با خودمان شروع میشود و این آغاز شکست ماست و بایستی تلاشها لحظه به لحظه برای رسیدن به نقطه مطلوب ادامه یابد.
معاون خدمات شهری و اجرایی شهرداری تبریز، با تاکید بر اهمیت طراحی و نقاشی آثار تاریخی و جاهای دیدنی استان برروی کافوهای مخابراتی سطح شهر، توجه به تنوع این آثار و استفاده از مناظر زیبای طبیعی در این طرحها را نیز مورد تاکید قرارداد.
لازم به ذکر است هر هفته روز های شنبه با حضور معاونین خدمات شهری مناطق، ناظرین و مدیران ستادی معاونت خدمات شهری بازدیدی کلی از یک منطقه صورت گرفته و بعد از آن جلسه ای در همان منطقه با حضور مسعود برزگرجلالی، معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری تبریز تشکیل و ضمن بررسی عملکرد آن منطقه در اجرای طرحهای اخیر ابلاغی، موارد و مشکلات خدماتی منطقه مزبور نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیمات مقتضی اتخاذ می گردد.

print