مهر تبریز- هشت پروژه عمرانی با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال توسط نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و شهردار تبریز افتتاح و مورد بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، محمدرضا قربانیان تبریزی، شهردار منطقه ۱ تبریز در آیین افتتاح هشت پروژه عمرانی در این منطقه اظهار کرد: شهرداری منطقه ۱ چندین پروژه مهم و شریانی را در دستور کار خود قرار داده بود که بسیار تاثیر گذار بوده و با اجرای بهره‌برداری از آنها می‌توان شاهد رونق در بخش های مختلف به ویژه تغییر چهرۀ شهر، زیبایی و روان سازی تردد در شهر شود.

وی افزود: این پروژه ها که در حوزه عمرانی و خدماتی بوده و تعداد آنها هشت پروژه است با هزینه‌ای افزون بر ۵۰ میلیارد ریال اقدام و به بهره برداری رسید که توان و تخصص نیروهای تلاشگر منطقه یک را نشان می دهد که توانسته اند در مدت زمان بسیار کم و با سرعت این اقدامات را به سرانجام برسانند.

شهردار منطقه ۱ تبریز همچنین در ادامه افزود: این پروژه ها شامل تعریض پل و احداث دوربرگردان اول سربالایی ولیعصر (عج)، فاز یک کانال یوسف آباد، پله گذاری در مناطق حاشیه نشین، پیاده رو سازی چای کنار، احداث کانال چایکنار، احداث سرویس بهداشتی، نرده گذاری در بلوار گلکار و توانیر اصلاح هندسی تقاطع بلوار شهید رجایی و خیابان شفیع زاده است.

print