مهر تبریز-سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام استان آذربایجان شرقی گفت: شرکت پشتیبانی امور دام برای تعادل قیمت و تنظیم بازار مصرف مرغ به حد کافی مرغ منجمد در انبارهای سردخانه بزرگ خود ذخیره کرده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مهندس کریم صدیقیان در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیمای آذربایجان شرقی – شبکه سهند ضمن بیان این مطلب افزود: مرغ منجمد سالم و استاندارد با وزن یکهزار و ۲۰۰ گرم الی یکهزار و ۸۰۰ گرم با نرخ شصت و هفت هزار و ۵۰۰ ریال آمده تحویل به مصرف کنندگان است.

وی گفت: تمام مرغ های منجمد عرضه شده از طرف شرکت پشتیبانی امور دام تحت نظر شبکه دامپزشکی استان از مرغداریهای استان تهیه شده و در سلامت کامل هستند.

مهندس صدیقیان با توجه به افزایش قیمت گوشت مرغ گرم در بازار آزاد به دلیل نوسانات شدید قیمت نهاده های دامی اظهار کرد: قیمت گوشت مرغ منجمد عرضه شده در مقایسه با متوسط قیمت گوشت گرم واقعاً مناسب است و دولت به منظور حمایت از صنعت مرغداری کشور برای تهیه و انجماد گوشت مرغ به ازاء هر کیلو هفتاد و شش هزار ریال به مرغداران پرداخت کرده و در کل این قطعه مرغها با یارانه مناسبی به دست مردم عزیزمان می رسد.

 

 

print