مهر تبریز-مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی گفت: شرکت های تعاونی به عنوان طلابه داران و پیشتازان تولید ملی در هفته تعاون بهترین فرصت معرفی را دارند.

به گزارش  خبرنگارما در تبریز، غفور اصغر رضایی در جلسه ستاد بزرگداشت هفته تعاون در آذربایجان شرقی که به میزبانی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان برگزار شد، افزود: امسال به منظور بزرگداشت فرهنگ تعاون در استان برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است که امیدواریم با مشارکت بخش تعاون استان شاهد نمایش ظرفیت ها و توانمندی های این بخش در استان باشیم.

وی با اشاره به تعامل و همکاری شرکت های تعاونی با بانک توسعه تعاون تاکید کرد: این بانک تنها بانک تخصصی خانواده بزرگ تعاون است که امسال نهمین سال فعالیت آن را جشن گرفتیم.

رضایی در ادامه تصریح کرد: اگر چه هنوز فرهنگ تعاون در اقتصاد کشور به نحو مطلوب جایگاه خود را پیدا نکرده است ولی با اقدامات صورت گرفته امید آن می رود که این بخش که برگرفته از نص صریح قرآن کریم است در کشور جایگاه خود را بیابد.

این گزارش حاکی است، در ابتدای این جلسه منصور نیکخو معاون امور تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی با تبیین جزئیاتی از برنامه های امسال در هفته تعاون در استان اظهار داشت: امیدواریم با مشارکت بانک توسعه تعاون، اتاق تعاون ، خانه تعاونگران، شرکت ها و اتحادیه شرکت های تعاونی استان شاهد هفته پر بار و اثرگذار در استان باشیم.

print