آئین گرامیداشت روز معلم در تبریز برگزار شد
آئین گرامیداشت روز معلم در تبریز برگزار شد

مهر تبریز: فرماندار تبریز در آئین گرامیداشت روز معلم که با حضور فرهنگیان و معلمان استان در تالار معلم تبریز برگزار شد گفت : مشارکت مردم در مسائل مختلف به خصوص اجتماعی و سیاسی، تحقق عملی توسعه کشور است . به گزارش مهر تبریز: رحیم شهرتی فر اظهارکرد : بدون مشارکت عمومی توسعه همه جانبه […]

مهر تبریز: فرماندار تبریز در آئین گرامیداشت روز معلم که با حضور فرهنگیان و معلمان استان در تالار معلم تبریز برگزار شد گفت : مشارکت مردم در مسائل مختلف به خصوص اجتماعی و سیاسی، تحقق عملی توسعه کشور است .
۸۲۰۵۷۲۳۶-۷۰۶۹۱۵۸۳به گزارش مهر تبریز: رحیم شهرتی فر اظهارکرد : بدون مشارکت عمومی توسعه همه جانبه امکان پذیر نیست .
وی با بیان اینکه موانع جدی برای مشارکت مردم وجود دارد که باید برطرف شود ،افزود : مشارکت راهبرد اصلی کشورمان است .
رحیم شهرتی فر تاکید کرد : بر این اساس ضرورت دارد زمینه مشارکت عملی مردم در زمینه های مختلف فراهم شود و تمام اجزای جامعه باید در شئون حیات اجتماعی همراهی و همگرایی داشته باشند .
وی با اشاره به اینکه فقر مانع اصلی مشارکت در جامعه است، گفت : با رفع نیازهای مردم میزان مشارکت آنها نیز افزایش می یابد .
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی نیز که دیگر سخنران این مراسم بود با بیان اینکه معلمان با نزدیک کردن دیدگاه ها و اعتقادات جامعه را آماده توسعه و پیشرفت می کنند گفت: معلم مورد اعتماد ترین قشر جامعه است.

۸۲۰۵۷۱۷۸-۷۰۶۹۱۷۸۴جعفر پاشایی با اشاره به اینکه معلمان پیشقراولان عرصه تعلیم و تربیت هستند افزود: بر این اساس شان و منزلت معلمان باید به صورت همه جانبه رعایت شود.
پاشایی همچنین با بیان اینکه به رغم تنگناهای مالی اقدامات مناسبی در استان انجام شده است، خاطر نشان کرد: در هفت شهرستان استان خانه های معلم در حال ساخت است تا بتوانیم امکانات رفاهی این قشر را در استان ارتقا دهیم.
وی تاکید کرد: در اجرای برنامه ها کیفیت بخشی و برنامه محوری را مبنا قرار دادیم و بر این اساس با کمترین امکانات بیشترین بهره وری در استان صورت گرفته است.
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی با اشاره به نقش معلمان در تربیت نسل جدید انقلاب بسیار تعیین کننده است، گفت: ۳۶ هزار شهید دانش آموز کشور دانش آموختگان مکتب همین معلمان هستند.
در این آئین از تعدادی معلمان نمونه آذربایجان شرقی تجلیل شد.

 

۸۲۰۵۷۱۷۸-۷۰۶۹۱۷۸۵

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵