آتش سوزی در کارگاه احداث روگذر ارتش-آزادی
آتش سوزی در کارگاه احداث روگذر ارتش-آزادی

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز از اعلام آخرین اخطار در خصوص تسریع در اجرا و اتمام سه پروژه‌ عمرانی به پیمانکار مربوطه خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی صبح امروز در جلسه‌ای که در محل شرکت خانه‌سازی پیش‌ساخته آذربایجان با حضور مدیران شهرداری و نماینده پیمانکار سه پروژه تقاطع غیرهمسطح برگزار شد، گفت: […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز از اعلام آخرین اخطار در خصوص تسریع در اجرا و اتمام سه پروژه‌ عمرانی به پیمانکار مربوطه خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی صبح امروز در جلسه‌ای که در محل شرکت خانه‌سازی پیش‌ساخته آذربایجان با حضور مدیران شهرداری و نماینده پیمانکار سه پروژه تقاطع غیرهمسطح برگزار شد، گفت: واقعیت این است که سرعت کند روند پیشرفت پروژه‌های روگذر شهید فلاحی (ارتش)، شهید فروزنده و رسالت باعث تکدرخاطر شهروندان و ایجاد مشکلات زیاد ترافیکی و شهری شده و لزوم تسریع در اجرا از سوی پیمانکار بیش از پیش مورد تاکید است.

وی ادامه داد: شهرداری تبریز بیش از تعهدات خود در قبال قرارداد این پروژه‌ها عمل کرده اما متاسفانه پیمانکار مربوطه با توجیهات مختلف، روند نامناسبی را در اجرای پروژه‌ها در پیش گرفته و پیشرفت پروژها مورد قبول مسئولین شهرداری نیست.
یوسفی تصریح کرد: بر این اساس بازه زمانی یک هفته ای به پیمانکار مهلت داده شده در خصوص تغییر روند و تسریع در اجرای پروژه‌ها اقدام کند، در غیر این صورت شهرداری نسبت به استفاده از ابزارهای قانونی و در اختیار برای برخورد قهری اقدام خواهد کرد.
سرپرست شهرداری تبریز امروز همچنین از تولیدات شرکت خانه‌سازی پیش‌ساخته آذربایجان بازدید کرد و ضمن ارزیابی‌ مثبت این تولیدات عنوان کرد: خوشبختانه گام‌های مثبتی برای خودکفایی شهرداری در تولید قطعات بتنی برداشته شده و امیدواریم این روند تداوم داشته و شاهد گسترش تولیدات و فعالیت‌های این شرکت باشیم.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵