آذرشهر قطب تولید حبوبات و خشکبار کشور است
آذرشهر قطب تولید حبوبات و خشکبار کشور است
مهرتبریز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آذرشهر با بیان این که آذرشهر قطب تولید حبوبات و خشکبار کشور بوده و از گذشته قیمت این اقلام در آذرشهر تعیین می‌شود، گفت: با تمام توان برای تسهیل و رفع موانع فعالان این حوزه تلاش می کنیم و در کنار تولیدکنندگان هستیم.

به گزارش مهر تبریز، اکبر قربانی در مراسم افتتاح دفتر اتحادیه لپه‌سازان ضمن تشکر از فعالیت مثمرثمر و همت و همبستگی اعضای این اتحادیه و تقدیر از اعضا و رئیس شورا و ملاحسینی رئیس اتاق اصناف به منظور حضور فعال و چشمگیر در برنامه‌های اتحادیه افزود: با توجه به این شهرستان آذرشهر در تولید حبوبات و خشکبار بسیار تاثیرگذار است بنا بر این توسعه صنایع مرتبط از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی تاکید کرد: به منظور رفع مشکلات دارایی چندین جلسه با رئیس دارایی آذرشهر و دکتر عیسی اروج زاده مدیر کل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی و معاونان این دستگاه برگزار شده که امیدواریم با پیگیری های انجام شده نتایج مثبتی در این خصوص حاصل شود.

قربانی ادامه داد: در رابطه با موضوع ساماندهی فاضلاب صنف لپه سازان و آسفالت ریزی بلوار ولایت با کمک اعضای صنف و مسئولان دستگاه های متولی به ویژه جناب آقای محمودیان فرماندار شهرستان آذرشهر امیدواریم قدم هایی خوبی برداشته شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آذرشهر با اشاره به فعالیت 158 واحد دارای پروانه کسب اتحادیه لپه‌سازان افزود: به همت اعضای اتحادیه لپه‌سازان برای هر نفر 20 میلیون تومان سهام که در مجموع به مبلغ سه میلیارد و 400 میلیون تومان مغازه شش دهنه به مساحت 196 متر و هر سهام 20 میلیون تومان بین اعضا خریداری و افتتاح شد.

لازم به ذکر است؛ اکبر قربانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت آذرشهر در پایان این مراسم از زحمات هیات مدیره قبلی اتحادیه لپه‌سازان و مهندس لعلی عضو شورای شهرستان آذرشهرتقدیر و همچنین از شروع فعالیت بسیار تاثیرگذار و خوب اتحادیه جدید تشکر کرد.

 

 

 

 

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵