آرمان تبریز-مسئولین استان با توجه به در پیش بودن فصل سرما در بوته آزمون سختی قرار گرفته اند
آرمان تبریز-مسئولین استان با توجه به در پیش بودن فصل سرما در بوته آزمون سختی قرار گرفته اند
مهر تبریز-آيت الله دکتر هاشم هاشم زاده هريسي نماينده مردم آذربايجان شرقي در مجلس خبرگان رهبري درپي وقوع زلزله در شهرستان هاي ميانه و سراب خطاب به مسئولين و زلزله زدگان پيامي صادر نمود.

 

مهر تبریز-آیت الله دکتر هاشم هاشم زاده هریسی نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری درپی وقوع زلزله در شهرستان های میانه و سراب خطاب به مسئولین و زلزله زدگان پیامی صادر نمود.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،متن کامل این پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

واصبر علی ما اصابک انّ ذالک من عزم الامور

در برابر مصیبت وارده صبر و تحمل پیشه ورزید که این خود نشانه همتی بلند و اراده‌های آهنین است.

مردم بزرگوار و بلند همت شهرستان های میانه و سراب بویژه اهالی مصیبت دیده روستای ورنکش بخش ترکمنچای

ای مومنان، ای بندگان خوب و صالح خدا، وقوع زلزله در آن مناطق تقدیر و آزمون الهی است، از راه دور شنیدم و اندوهگین شدم متاسفانه به علت دوری در میانتان نیستم ، ولی در غم و ناراحتی شما شریکم و از دور مسائل را پی می گیرم خداوند اجر و پاداش فراوان در دنیا و آخرت برایتان عنایت فرماید .

مردم بزرگ، بلند همت و آهنین اراده آذربایجان! مصیبتی که در اثر زلزله سنگین بر شما وارد شده دل همه مسلمانان و همه ملت ایران را آزرده و غمگین ساخته است و من نیز جزئی  از شما و عضوی از پیکر شما دردمندم، این مصیبت عظمی را به پیشگاه حضرت ولیعصر و همه ملت ایران مخصوصاً مردم شریف آذربایجان به ویژه اهالی محترم شهرستانهای آسیب دیده میانه و سراب و به خانواده های مصیبت زده و داغدیده تسلیت می گویم و از پیشگاه خداوند منان برایتان اجر جزیل و صبر جمیل مسئلت دارم که مؤمنان جز تسلیم و شکر و سپاس در برابر تقدیر الهی سخنی ندارند ولی مسئولان نظام مخصوصاً مسئولان استان با توجه به در پیش بودن فصل سرما در بوته آزمون سختی قرار گرفته اند که چگونه به این مردم خوب و مصیبت دیده خدمت رسانی کنند و از آلام روحی آنان بکاهند خسارتها را جبران نمایند ویرانیها را آباد سازند خدمت رسانی به بندگان خدا و به مصیبت زدگان و داغدیدگان و به این مردم نیکو و با ایمان ، عبادت بزرگی است امیدوارم به این عبادت بزرگ که موجب رضایت الهی است دست یابند. روح درگذشتگان شاد باد انشاءالله .

هاشم هاشم زاده هریسی

نماینده مردم شریف آذربایجان شرقی در مجلس خبرگان رهبری

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵