آزمون مهارت‌های هفتگانه فناوری اطلاعات به‌صورت حضوری برگزار می‌شود
آزمون مهارت‌های هفتگانه فناوری اطلاعات به‌صورت حضوری برگزار می‌شود

مهر تبریز-رییس گروه آموزش شهرداری تبریز از برگزاری آزمون مهارت‌های هفتگانه فناوری اطلاعات به‌صورت حضوری در مرکز آموزش شهرداری تبریز خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ نقی جعفری گفت: در راستای ارج نهادن به درخواست‌های همکاران محترم و به منظور افزایش توانمندی، کارائی و به‌روز کردن اطلاعات علمی و مهارتی در دوره‌های هفتگانه […]

مهر تبریز-رییس گروه آموزش شهرداری تبریز از برگزاری آزمون مهارت‌های هفتگانه فناوری اطلاعات به‌صورت حضوری در مرکز آموزش شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ نقی جعفری گفت: در راستای ارج نهادن به درخواست‌های همکاران محترم و به منظور افزایش توانمندی، کارائی و به‌روز کردن اطلاعات علمی و مهارتی در دوره‌های هفتگانه فناوری اطلاعات و با توجه به شرایط کرونایی جامعه، مرکز آموزش شهرداری تبریز در نظر دارد نسبت به برگزاری دوره‌های هفتگانه به صورت غیرحضوری و اخذ آزمون به‌صورت حضوری از همکاران وزارتی، بیمه‌ای، پیمانی و کار معین با سابقه حداقل سه سال و همکاران تامین نیرو با سابقه حداقل هشت سال و مدرک تحصیلی حداقل کاردانی اقدام کند.
وی ادامه داد: آزمون در مرکز آموزش کارکنان شهرداری تبریز واقع در خیابان آزادی ابتدای خیابان ملت جنب بانک شهر برگزار خواهد شد و لازم است مبلغ ۳۰۰ هزار ریال به ازای هر مهارت به حساب شماره ۱۰۰۳۲۷۲۲۸۲ نزد بانک شهر شعبه آزادی به نام شهرداری تبریز واریز و حداکثر تا مورخه ۱۴۰۰/۰۹/۲۸ اصل فیش واریزی به دفتر مرکز آموزش ارائه شود.
جعفری گفت: برای شرکت در آزمون همراه داشتن کارت شناسایی معتبر الزامی است و به دلیل محدویت‌های کرونایی، این دوره آموزشی صرفاً مختص همکاران دارای شرایط فوق است و برای سایر همکاران تا پایان سال دوره‌های مشابه برگزار خواهد شد.
به گفته وی، همکاران می‌توانند جهت دانلود فیلم آموزشی مهارت‌های هفتگانه به فایل‌های الکترونیکی سایت آموزش، صفحه ۴ مهارت‌های ۹۹/۱۰ و ۹۹/۱۱ مراجعه کنند.