آغاز به کار نمایشگاه «شهریران»
آغاز به کار نمایشگاه «شهریران»
مهرتبریز-نمایشگاه و همایش "شهریران" با هدف حرکت در مسیر تحول در مدیریت شهری با حضور احمد وحیدی وزیرکشور و سید سجاد انوشه، معاون امور شهرداری ها و دهیاری‌های وزارت کشور در مصلی بزرگ حضرت امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد.


به گزارش خبرنگار ما در تبریز، در این نمایشگاه جدیدترین ظرفیت‌ها و محصولات نوآورانه شهرداری‌های کشور رونمایی شده محصولات مرتبط ملی با موضوع‌های تامین مالی و سرمایه‌گذاری شهری، مبلمان و طراحی شهری، ماشین آلات و تجهیزات خدمات شهری، فرآیندها و سکوهای هوشمند شهری، پایش و پردازش تصویری، حمل و نقل و ترافیک، مدیریت پسماند و بازیافت، فضای سبز و محیط زیست، مسکن سازی و مصالح نوین ساختمانی معرفی خواهد شد.

این نمایشگاه محل گردهمایی زیست بوم صنعت مدیریت شهری است و شرکت‌های بزرگ و فعال در حوزه مدیریت شهری و شرکت‌های دانش بنیان در آن حضور فعال خواهند داشت .

غرفه شهرداری تبریز در این نمایشگاه توسط اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و با معرفی اقدامات و عملکرد مدیریت شهری این کلانشهر اعم از بازآفرینی شهری، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی با بهسازی و نوسازی تاکسی‌ها و اتوبوس‌های شهری، برنامه‌های راهبردی و عملیاتی برای راه اندازی خط ۲ مترو، برنامه‌های متعدد فرهنگی و ورزشی در سطح شهر، حذف نمک پاشی و تولید محلول با هدف حفظ محیط زیست و … برپا شده است.

نمایشگاه «شهریران» با شرکت شهرداری‌های همدان، اصفهان، تبریز، اهواز، شیراز، کرمانشاه، سنندج، گرگان، سبزوار و دیگر شهرهای کشور به مدت سه روز از اول تا سوم بهمن در محل مصلی اعظم حضرت امام خمینی (ره ) برگزار می‌شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵