آغاز عملیات بهسازی آسفالت مسیر تندرو با بهبود شرایط جوی
آغاز عملیات بهسازی آسفالت مسیر تندرو با بهبود شرایط جوی

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز از آغاز عملیات بهسازی آسفالت مسیر تندرو با بهبود شرایط جوی خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهدی یوسفی اظهار کرد: با توجه به بهبود شرایط جوی تبریز، عملیات آسفالت‌ریزی مسیر بی‌آر تی از میدان بسیج تا ایستگاه راه‌آهن از صبح امروز توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری‌ مناطق ۲ […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز از آغاز عملیات بهسازی آسفالت مسیر تندرو با بهبود شرایط جوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مهدی یوسفی اظهار کرد: با توجه به بهبود شرایط جوی تبریز، عملیات آسفالت‌ریزی مسیر بی‌آر تی از میدان بسیج تا ایستگاه راه‌آهن از صبح امروز توسط معاونت فنی و عمرانی شهرداری‌ مناطق ۲ و ۶ آغاز شده است.

وی افزود: عملیات آسفالت ریزی در یک لایه رویه در حدفاصل پل کابلی تا سه راهی ولیعصر و به حجم ۱۲۰ تن آغاز شده است و در روزهای آتی تا میدان راه‌آهن ادامه خواهد داشت.

سرپرست شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: تلاش داریم آسفالتی یکدست، باکیفیت و استاندارد که محصول کارخانه آسفالت سازمان عمران شهرداری تبریز است، در سطح شهر توزیع کنیم.

به گفته یوسفی، هدف از اجرای این عملیات در محل مذکور ایجاد مسیری روان برای حرکت اتوبوس‌های مسیر تندرو و آسایش و رفاه حال شهروندان است .

گفتنی است حسب دستور سرپرست شهرداری تبریز سامان احمدزاده، جانشین معاون فنی و عمرانی شهرداری تبریز و حسین منیری‌فر، مدیر عامل سازمان عمران شهرداری تبریز، در بازدیدی میدانی بر عملیات آسفالت‌ریزی مسیرتندروی بی‌آرتی نظارت دارند.