آماده‌سازی مقدمات برگزاری مانور ۱۰ هزار نفری آمادگی در برابر بلایای طبیعی
آماده‌سازی مقدمات برگزاری مانور ۱۰ هزار نفری آمادگی در برابر بلایای طبیعی
مهر تبریز: شهردار منطقه 3 تبریز از آماده سازی مقدمات برگزاری مانور بزرگ ده هزار نفری آمادگی در برابر بلایای طبیعی به ویژه زلزله زلزله در سایت شهدای ارتش خبر داد.

مهر تبریز: شهردار منطقه ۳ تبریز از آماده سازی مقدمات برگزاری مانور بزرگ ده هزار نفری آمادگی در برابر بلایای طبیعی به ویژه زلزله زلزله در سایت شهدای ارتش خبر داد.

به گزارش مهر تبریز، علی قاسمی با بیان این مطلب گفت: با توجه به برگزاری مانور بزرگ ده هزار نفری اسکان اضطراری کلان شهر تبریز به صورت پایلوت در سایت شهدای ارتش با حضور تمامی ارگان های مرتبط با مدیریت بحران مقدمات برگزاری این مانور از سوی شهرداری منطقه ۳ آماده سازی شده است.

وی افزود: در این سایت به منظور شبیه سازی یک ناحیه شهری، زیرساخت های مورد نیاز برای این منظور توسط شهرداری تبریز و دستگاه‌های عملیاتی عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان تبریز در سایت شهدای ارتش آماده شده است.

شهردار منطقه ۳ تبریز ادامه داد: با توجه به اینکه مانور فوق با تصویب شورای تامین در حوزه منطقه ۳ و در محل سایت شهدای ارتش برگزار خواهد شد،مقدمات برگزاری مانور از جمله آماده سازی محل برگزاری ، فضاسازی محیطی . اطلاع رسانی گسترده از سوی این منطقه انجام گرفته است.

قاسمی با تاکید بر اینکه زلزله و سایر حوادث مشابه در نقاط مختلف کشور، ضرورت حفظ آمادگی در برابر این نوع حوادث را بیش از پیش آشکار می سازد و برگزاری مانور یکی از راه های حفظ این آمادگی است،گفت: این مانور با همکاری تمامی دستگاه‌های استانی و شهرستانی در سطح تبریز برگزار می شود.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵