آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌ها برای روز طبیعت
آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌ها برای روز طبیعت

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر در آستانه روز طبیعت تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در بازدید شبانه از پارک‌ها و بوستان‌هاس تبریز اظهار کرد: امسال با توجه به کاهش آمار شیوع ویروس کرونا و با توجه به رونق مسافرت‌های نوروزی، انتظار می‌رود در روز […]

مهرتبریز-سرپرست شهرداری تبریز بر ضرورت آماده‌سازی پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر در آستانه روز طبیعت تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهدی یوسفی در بازدید شبانه از پارک‌ها و بوستان‌هاس تبریز اظهار کرد: امسال با توجه به کاهش آمار شیوع ویروس کرونا و با توجه به رونق مسافرت‌های نوروزی، انتظار می‌رود در روز سیزده به در شاهد حضور خانواده‌ها در فضاهای سبز شهری باشیم.

وی ادامه داد: بر این اساس آمادگی‌های لازم از جمله تامین روشنایی کامل، تنظیف سرویس‌های بهداشتی، پاکسازی فضاهای سبز و معابر هرچه سریع‌تر در مناطق ۱۰گانه عملیاتی شد.

سرپرست شهرداری تبریز همچنین گفت: تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری این است که بسترهای لازم برای حضور خانواده‌ها و گردشگران در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر آماده شود و وظیفه خدمات شهری در این حوزه پررنگ‌تر است.

وی همچنین یادآور شد: از شهروندان و گردشگران عزیز نیز خواهشمندیم در روز سیزده بدر در صیانت از فضای سبز و تاسیسات و اموال عمومی در بوستان‌های سطح شهر کوشا باشند چراکه نگهداری از پارک‌ها یک وظیفه همگانی محسوب می‌شود.