آماده‌سازی ۱۴۷ قطعه زمین در کوی شهید سلیمانی در قالب طرح جوانی جمعیت
آماده‌سازی ۱۴۷ قطعه زمین در کوی شهید سلیمانی در قالب طرح جوانی جمعیت
مهر تبریز: مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند از آخرین وضعیت پروژه‌ ۴۰۰۰ واحدی و آماده‌سازی قطعات ویلایی سایت "طرح جوانی جمعیت " و سایت "بنیاد شهید و امور ایثارگران" واقع در کوی شهید سلیمانی در فاز ۳ شهر جدید سهند بازدید کرده و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

به گزارش مهر تبریز، فرهاد سعیدی در این بازدید اظهار کرد: در راستای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت که یکی از سیاست‌های مهم دولت مردمی است، تعداد ۱۴۷ قطعه زمین در کوی شهید سلیمانی در فاز ۳ شهر جدید سهند برای خانواده‌های دارای ۳ فرزند آماده‌سازی شده و مرحله اول و دوم قرعه کشی و عقد قرارداد انجام شده است.
وی با اشاره به اجرای کامل فونداسیون ️۶۴۰ واحد در کوی شهید سلیمانی، بر ️تلاش همه جانبه برای پیشبرد سریع پروژه‌ها تاکید کرد.
وی در این بازدید در جریان روند پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها قرار گرفته و تدابیر لازم برای تسریع در اجرای پروژه‌ها متناسب با برنامه زمانبندی را مورد بررسی قرار داد.
گفتنی است، سایت “طرح جوانی جمعیت” و سایت “بنیاد شهید و امور ایثارگران” واقع در کوی شهید سلیمانی-فاز ۳ در راستای موضوع تفاهم‌نامه مؤسسه فرهنگی جهادی کلمه طیبه بقیه الله الاعظم (عج) اجرایی می‌شود.

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵