اتاق بازرگانی تبریز از فعال‌ترین اتاق های کشور
اتاق بازرگانی تبریز از فعال‌ترین اتاق های کشور

به گزارش مهر تبریز، عابدین خرّم در جلسه‌ی فوق العاده‌ی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی که با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهوری در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، اظهار کرد: اتاق بازرگانی تبریز یکی از فعال‌ترین اتاق‌های بازرگانی در کشور است. وی افزود: بخش خصوصی در استان با فعالیت جدی سرمایه‌ی خود […]

به گزارش مهر تبریز، عابدین خرّم در جلسه‌ی فوق العاده‌ی شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی که با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهوری در اتاق بازرگانی تبریز برگزار شد، اظهار کرد: اتاق بازرگانی تبریز یکی از فعال‌ترین اتاق‌های بازرگانی در کشور است.

وی افزود: بخش خصوصی در استان با فعالیت جدی سرمایه‌ی خود را برای اعتلاء کشور پای کار آورده ‌است.

خرم گفت: از زمانی که مسئولیت استانداری آذربایجان شرقی را پذیرفتم شاهد یک بخش خصوصی فعال و جدی در این خطه بودم که سرمایه‌های خود را برای اعتلای کشور پای کار آورده‌اند.

وی با بیان اینکه بخش دولتی استان هم تمام‌قد در کنار فعالان بخش خصوصی خواهد بود، گفت: دولت بدون هیچ‌گونه بهانه‌تراشی و سنگ‌اندازی، مسیر تولید و سرمایه‌گذاری را تسهیل می‌کند تا آذربایجان شرقی، نگین درخشان حوزه تولید و اقتصاد کشور باشد.

خرم افزود: حرکت خوبی در استان آغاز شده است ولی ما  خود را راضی به وضع موجود نمی‌بینیم و نقشه راهی تهیه کرده‌ایم تا وضعیت مطلوب را نشان دهد و باید برای رسیدن به رشد اقتصادی بالای هفت درصد تلاش کنیم که این امر ممکن نیست مگر با همکاری بخش خصوصی و سایر بخش‌های دولتی.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه تمامی موضوعات و مشکلات مطرح شده در این جلسات حتما پیگیری خواهد شد، گفت: یکی از درخواست‌های ما در اولویت قراردادن ظرفیت و سرمایه‌ی معادن بزرگ آذربایجان شرقی در داخل همین استان است که نقش مهمی در گردش مالی استان دارد.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵