اتمام عملیات پله‌گذاری کوچه طالقانی ثقه الاسلام شمالی
اتمام عملیات پله‌گذاری کوچه طالقانی ثقه الاسلام شمالی

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حسن گنجی با اعلام این خبر گفت: در راستای بهسازی و ترمیم معابر محلات منطقه برخی از کوچه‌های شیبدار در محلات کم برخوردار به خاطر ایجاد شیب نامناسب باعث بروز مشکلاتی در فصول بارندگی و برف و یخبندان برای شهروندان در آن محلات شده‌اند. به همین منظور از سوی […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ حسن گنجی با اعلام این خبر گفت: در راستای بهسازی و ترمیم معابر محلات منطقه برخی از کوچه‌های شیبدار در محلات کم برخوردار به خاطر ایجاد شیب نامناسب باعث بروز مشکلاتی در فصول بارندگی و برف و یخبندان برای شهروندان در آن محلات شده‌اند. به همین منظور از سوی شهرداری منطقه ۱۰، به منظور رفاه عابرین و تمهیدات لازم ایمنی عبور و مرور و در جهت ساماندهی وضعیت این کوچه‌ها، طرح پله‌گذاری اجرا و اقدامات لازم انجام می‌پذیرد.
وی افزود: در این راستا پس از بازدید میدانی از خیابان مذکور و شناسائی مکان‌های مورد نظر از جهت فراهم کردن امکانات عبور آسان شهروندان، از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه عملیات پله‌گذاری کوچه طالقانی واقع در خیابان ثقه الاسلام شمالی به طول ۸۰ متر با جداول بتنی به اتمام رسید.
شهردار منطقه ۱۰ اذعان داشت: با اجرای این پروژه که از اهمیت ویژه‌ای نیز برخوردار است، بسیاری از مشکلات شهروندان در خصوص عبور و مرور در این محله حل شده و به راحتی خواهند توانست تردد کنند.