اجرای پروژه مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید تجلایی تسریع می‌شود
اجرای پروژه مجتمع فرهنگی و ورزشی شهید تجلایی تسریع می‌شود
مهر تبریز: معاون فنی وعمرانی شهرداری تبریز خواستار تسریع در اجرای پروژه استخر مجموعه فرهنگی و ورزشی شهید تجلایی منطقه ۳ با توجه به روزشمار تعیین شده دراین پروژه شد.

به گزارش مهر تبریز، سامان احمدزاده در بازدید خود به همراه شهردار و معاون عمرانی منطقه ۳ ، مدیر عامل شرکت عمران وتوسعه آذربایجان و سایر عوامل اجرایی از مراحل ساخت مجموعه ورزشی، تفریحی و رفاهی در شهرک شهید تجلایی گفت: به دنبال دستورشهردارتبریزمبنی برنصب روزشمار جهت تسریع اتمام پروژه ها این بار پروژه استخر شهید تجلایی روزشمارخورد که با توجه به زمانبندی اعلام شده این پروژه  تا پایان بهمن ماه سال جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی اظهار داشت: شهرداری تبریز در راستای ترویج روحیه ورزشی بین جوانان و ارتقاء و تقویت سلامت روحی و جسمی در بین شهروندان با عزم جدی به دنبال توسعه زیرساخت‌های ورزشی در مناطق دهگانه شهرداری تبریز است .

احمدزاده افزود: به دنبال این رویکرد مجموعه ورزشی، تفریحی و رفاهی شهید تجلایی به کارفرمایی شهرداری منطقه ۳ و شرکت عمران و توسعه آذربایجان به عنوان مجری طرح در شهرک شهید تجلایی در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۸۵۰ میلیارد ریال احداث می گردد.

وی گفت: این مجموعه در مجاورت استخر سرپوشیده شهید تجلایی احداث می شود و شهرداری منطقه ۳ ضمن بازسازی سالن استخر شهید تجلایی نسبت به احداث فضاهایی ازجمله تالار جهت برگزاری مراسمات مختلف ، سالن های ورزش های رزمی وبدنسازی اقدام کرده است.

با توجه به انجام عملیات بتن ریزی فونداسیون، این مجموعه در حال حاضر از پیشرفت فیزیکی ۲۰درصد برخوردار است.