اجرای چندین طرح بهسازی و شن ریزی راه روستایی در شهرستان هوراند
اجرای چندین طرح بهسازی و شن ریزی راه روستایی در شهرستان هوراند

مهرتبریز- رئیس هوراند رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هوراند از اجرای چندین طرح راه سازی درحوزه راه روستایی این شهرستان خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی؛ اسلامی رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هوراند با بیان اینکه شهرستان هوراند در منطقه کوهستانی و صعب العبور قرار […]

مهرتبریز- رئیس هوراند رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان هوراند از اجرای چندین طرح راه سازی درحوزه راه روستایی این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی؛ اسلامی رییس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای هوراند با بیان اینکه شهرستان هوراند در منطقه کوهستانی و صعب العبور قرار گرفته است، گفت: طرح های ساخت و تعریض راه های های روستایی این شهرستان در روستاهای مختلف اجرا می شود تا مردم این روستاها برای دسترسی به مرکز شهرستان با مشکل مواجه نشوند.

اسلامی با اشاره به در دست اجرا بودن شش طرح بهسازی و شن ریزی راه روستایی در این شهرستان افزود: ۲۵ کیلومتر از راه های روستایی شامل راه نواسر، قره درویش، مینجاب قدیم، نیق، قلیه کندی – توبین و علی آباد – نیق در حال حاضر در حال ساخت بوده و فصل کاری آینده با جدیت پیگیری خواهد شد.

وی اضافه کرد: راه روستای ۶۵ خانواری پیشتاب هم یکی از طرح هایی است که در جریان سفر ریاست جمهوری به آذربایجان شرقی دستور بهسازی و تعریض آن صادر شد و مرحله نخست آن به صورت امانی و مراحل بعدی آن با پیمان سپاری اجرا شده و تقدیم مردم این روستا و گردشگران این منطقه تاریخی خواهد شد.

به گفته اسلامی غلاوه بر طرح های مذکور، سه طرح بهسازی و تعریض و تکمیل راه روستایی هم در این شهرستان در حال اجراست.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵