اجرای ۱۵ قطعه موسیقی فاخر و عامه آذربایجانی و فارسی در تالار پتروشیمی تبریز
اجرای ۱۵ قطعه موسیقی فاخر و عامه آذربایجانی و فارسی در تالار پتروشیمی تبریز
مهرتبریز-در مراسمی با حضور جمعی از شهروندان ارشد کشوری(پیشکسوتان بازنشسته) لشکری و کانون های بازنشستگی ادارات و نهاد های دولتی ، رونمایی از گروه موسیقی کر بنیاد نخبگان در تالار پتروشیمی تبریز آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در این مراسم ۱۵ قطعه موسیقی فاخر و فرهنگ عامه آذربایجان از جمله 《ساری گلین》《 کوچه لره سو سپمیشم،》《آی بری باخ بری باخ》《 آمان ننه 》《شکایتیم وار》《ایل ناز》 از سوی ۱۰۰ نفر از برگزیدگان کانونهای بازنشستگی و شهروندان ارشد و علاقه مند به هنر موسیقی به رهبری استادامیر مسعود سپهری اجرا شد که با استقبال حاضران در سالن مواجه شد.
حسن علیزاده پروین عضو هیئت مدیره کانون فرزانگان آذربایجان شرقی در این مراسم در سخنان کوتاهی گفت.گروه موسیقی کر بنیاد فرزانگان در مدت ۱۸ ماه شکل گرفته و انسجام یافته و تمرینات فشرده اجرا را به رهبری هنرمند مردمی ،امیر مسعود سپهر انجام داده است و هدف ما زنده نگه داشتن روحیه نشاط و آرامش در پیشکسوتان عزیزی است که ۳۰ سال عمر خود را در خدمت به جامعه در ادارات و سازمان‌ها و واحدهای تولیدی و صنعتی سپری کرده اند.علیزاده پروین سرپرست گروه کرهمچنین قطعه اشعاری را در تکریم شهروندان ارشد و پیشکسوت و سالمند قرائت کرد.
اسکندر نژاد رئیس هییت مدیره کانون بنیاد فرزانگان تبریز نیز اعلام کردکه تکریم و گرامی داشت پیشکسوتان عرضه و کار تلاش هدف اصلی این بنیاد است و باید جامعه قدر و منزلت این عزیزان را بیشتر بدانند وشایسته است از تجارب و دانایی این پیشکسوتان و شهروندان ارشد جامعه ما در بهبود همه امور استفاده کند و در این راستا در بنیاد فرزانگان تلاش‌ها زیادی برای اجرای برنامه های شادی آفرین برای ایجاد انگیزه های نشاط و سر زندگی در زندگی این عزیزان طراحی و اجرا می شود. در این مراسم آقایان علیزاده پروین،اسکندر نژاد بهلولی،بهجت و خانم مهدی لی هییت مدیره کانون فرزانگان تبریزاز آقایان امیر مسعود سپهری رهبر و استاد صدا محمد دیده بان تک خوان گروه تجلیل بعمل آوردند.
و از همکاری و مساعدت فرمانداری،بهزیستی استان و شهرستان واداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیریت مجتمع پتروشیمی قدرانی کردند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵