احداث مجتمع پلیس، پاسگاه راهنمایی و رانندگی درشهر جدیدسهند
احداث مجتمع پلیس، پاسگاه راهنمایی و رانندگی درشهر جدیدسهند

 مهرتبریز-سرهنگ حمیدی معاون نیروی انتظامی آذربایجانشرقی و هیئت همراه به اتفاق سرهنگ داداشی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسکو با مهندس سعیدی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند در خصوص احداث مجتمع پلیس، پاسگاه راهنمایی و رانندگی در سهند و تأمین مسکن پرسنل نیروی انتظامیو تبادل نظر کردند. ️ در این دیدار […]

 مهرتبریز-سرهنگ حمیدی معاون نیروی انتظامی آذربایجانشرقی و هیئت همراه به اتفاق سرهنگ داداشی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اسکو با مهندس سعیدی سرپرست و عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید سهند در خصوص احداث مجتمع پلیس، پاسگاه راهنمایی و رانندگی در سهند و تأمین مسکن پرسنل نیروی انتظامیو تبادل نظر کردند.
️ در این دیدار سرهنگ داداشی ضمن تبریک انتصاب شایسته سرپرست شرکت عمران، گفت: ما خرسندیم که برای مدیریت شرکت عمران شهر جدید سهند فردی متعهد و کاردان انتصاب گردیده که می‌تواند برای شهر مایه خیر و برکت باشد.
️مهندس سعیدی در این دیدار با بیان اهمیت نقش نیروی انتظامی گفت : نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی ایران با بهره‌مندی از ظرفیت بالای خود نقش بارزی در برقراری نظم، آرامش و امنیت داشته و باید در این مسیر خطیر همه یار و مددکار این نیروهای خدوم و جان برکف باشیم .
️در خاتمه مهندس سعیدی از احداث عملیات اجرایی مجتمع پلیس، پاسگاه راهنمایی و رانندگی در سهند طی سخنانی گفت؛  واگذاری زمین طبق قوانین حاکم به پرسنل خدوم نیروی انتظامی را از اولویتها این مجموعه است.