احداث ۴۲۰ واحد مسکونی تخریب شده در خوی توسط بنیاد مسکن آذربایجان شرقی
احداث ۴۲۰ واحد مسکونی تخریب شده در خوی توسط بنیاد مسکن آذربایجان شرقی

مهرتبریز-معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: استان ما به عنوان استان معین بازسازی در زلزله خوی، مسئولیت ساخت ۴۲۰ واحد مسکونی در شهر فیرورق خوی را برعهده گرفته است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛رادبه با بیان اینکه تاکنون آواربرداری ۱۴۴ واحد از خانه های تخریب شده در […]

مهرتبریز-معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی گفت: استان ما به عنوان استان معین بازسازی در زلزله خوی، مسئولیت ساخت ۴۲۰ واحد مسکونی در شهر فیرورق خوی را برعهده گرفته است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛رادبه با بیان اینکه تاکنون آواربرداری ۱۴۴ واحد از خانه های تخریب شده در شهر فیرورق اتمام یافته است گفت: از دو هفته پیش ۲۴ نفر از نیروهای بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی با ۲۵ دستگاه ماشین آلات سنگین در شهر فیرورق حضور یافته و کار آواربرداری را پیش می برند.
وی با اشاره به اینکه علاوه بر ساخت ۴۲۰ واحد، تعمیر دو هزار واحد مسکونی شهر فیرورق هم برعهده بنیاد مسکن آذربایجان شرقی است افزود: تا ۲۵ اسفند ضمن پایان آواربرداری در این شهر، همه این دو هزار واحد هم تعمیر و تحویل مردم زلزله زده منطقه خواهد شد.
معاون امور بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی همچنین گفت: پرونده ۲۵۰ واحد از ۴۲۰ واحد مسکونی برای صدور پروانه و نقشه کشی به شهرداری ارسال شده است.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵