احصای مشکلات محلات منطقه ۳ توسط چهار رسانه محلی
احصای مشکلات محلات منطقه ۳ توسط چهار رسانه محلی

مهرتبریز-چهارمین قرار خدمت از سومین دور قرارهای خدمت شهرداری تبریز با حضور نمایندگان چهار رسانه در شهرداری منطقه ۳ برگزار شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ چهارمین قرار خدمت از دور سوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز با حضور خبرنگاران پایگاه های خبری عصر تبریز، تابناک، دریاچه ارومیه و شهریار نیوز برگزار شد. در این […]

مهرتبریز-چهارمین قرار خدمت از سومین دور قرارهای خدمت شهرداری تبریز با حضور نمایندگان چهار رسانه در شهرداری منطقه ۳ برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ چهارمین قرار خدمت از دور سوم قرارهای خدمت شهرداری تبریز با حضور خبرنگاران پایگاه های خبری عصر تبریز، تابناک، دریاچه ارومیه و شهریار نیوز برگزار شد.

در این جلسه قرار خدمت که با حضور شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، معاونان شهردار و شهردار منطقه ۳ صبح امروز در این منطقه آغاز شده، رسانه های مذکور اقدام به احصای مشکلات محلات مختلف حوزه شهرداری منطقه ۳ کردند که در قالب کلیپی به نمایش درآمد.

طبق اعلام یعقوب هوشیار شهردار تبریز، اصحاب رسانه به عنوان ارکان اصلی سومین دور قرارهای خدمت شهرداری با احصای مشکلات محلات و نگاه دقیق و ریزبینانه به عنوان بازوان مدیریت شهری نقش عمده ای دارند.

بر همین اساس، اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز با صدور فراخوان دعوت از اصحاب رسانه و اعلام آمادگی چهار رسانه برای حضور در این جلسه اقدام کرد.

در نهایت مشکلات احصاء شده در حوزه شهرداری منطقه ۳ توسط این رسانه‌ها در قالب یک کلیپ در جلسه صبح امروز قرار خدمت پخش و موارد مطرح شده در آن مورد بررسی قرار گرفت.

محلات پاستور، مارالان، صائب، ۱۷ شهریور، لاله، کوی دانشگاه، شهید تجلایی، طالقانی، ارتش، بخشی از خیابان امام خمینی (ره) و شهید رضا نژاد از جمله محلات منطقه ۳ هستند که مشکلاتی اعم از ترافیک، ساخت و سازهای غیرمجاز، آب های سطحی، آسفالت محلات و معابر، سد معبر و غیره توسط رسانه ها احصا و به سمع و نظر شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز رسید.