اختصاص۱۱میلیارد تومان اعتبار برای پارک موزه شمیم پایداری
اختصاص۱۱میلیارد تومان اعتبار برای پارک موزه شمیم پایداری

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه امروز خود با بررسی پیشنهاد شهرداری مبنی بر پرداخت ۵ میلیارد تومان برای درخواست رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، موافقت کرده و علاوه بر آن ۵ میلیارد دیگر نیز به این پیشنهاد اصافه شده و یک میلیارد دیگر بودجه فرهنگی […]

 

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛شورای اسلامی شهر تبریز در جلسه امروز خود با بررسی پیشنهاد شهرداری مبنی بر پرداخت ۵ میلیارد تومان برای درخواست رئیس بنیاد حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس، موافقت کرده و علاوه بر آن ۵ میلیارد دیگر نیز به این پیشنهاد اصافه شده و یک میلیارد دیگر بودجه فرهنگی برای پارک موزه دفاع مقدس اختصاص یافت.

حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچیلر در این جلسه در خصوص پارک موزه شمیم پایداری گفت: در این زمینه باید ابتدا به سخت افزار مجموعه و ساختار فیزیکی آن توجه کنیم و هدف گذاری خود را تکمیل فیزیکی پارک قرار دهیم.

در این بین حجت الاسلام رسول برگی رئیس شورای شهر تبریز نیز خاطرنشان کرد: باید توجه داشته باشیم مسائل مربوط به پارک موزه دفاع مقدس تنها با این مبلغ حل نمی‌شود. آنجا معارض داریم که باید رفع شود.

گفتنی است، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در پایان با بررسی این طرح، اختصاص ۱۱ میلیارد تومان اعتبار برای پارک موزه شمیم پایداری را تصویب کردند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵