ارائه مشوق های جدید در حوزه های گردشگری و آموزش منطقه آزاد ارس
ارائه مشوق های جدید در حوزه های گردشگری و آموزش منطقه آزاد ارس

مهرتبریز:معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از ارائه مشوق های جدید در حوزه های گردشگری و آموزش این منطقه خبر داد. به گزارش مهرتبریز، یوسف داداش زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در ادامه حمایت از سرمایه گذاران حوزه های آموزشی و گردشگری، بسته های تشویقی با تخفیف ۳۰ […]

مهرتبریز:معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از ارائه مشوق های جدید در حوزه های گردشگری و آموزش این منطقه خبر داد.

به گزارش مهرتبریز، یوسف داداش زاده در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: در ادامه حمایت از سرمایه گذاران حوزه های آموزشی و گردشگری، بسته های تشویقی با تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد در قیمت اراضی به سرمایه گذاران ارایه می شود.

وی افزود: سرمایه گذاران علاقمند به فعالیت در حوزه آموزش، ساخت مدارس غیردولتی و آموزشگاه های آزاد در سطح منطقه آزاد ارس می توانند از بسته های تشویقی و تخفیفی استفاده کنند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس اظهار داشت: در زمینه ساخت مجتمع های تفریحی و شهربازی نیز فراخوانی توسط معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس منتشر شده است و علاقمندان می توانند بر اساس این فراخوان نسبت به سرمایه گذاری در این حوزه ها، اقدام کنند.

داداش زاده تاکید کرد: بر اساس شرایط در نظر گرفته شده توسط سازمان منطقه آزاد ارس، شهربازی های جدید ارس و مجتمع های تفریحی باید با استفاده از استانداردهای روز دنیا و متناسب با نیازهای اوقات فراغت و تفریحی مسافران و شهروندان طراحی و اجرا شود.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس در ادامه گفت: ظرفیت پیش بینی شده برای شهر بازی ها، حداقل برای دو میلیون نفر درسال است و این مجتمع های تفریحی باید حداقل دارای ۳۰ دستگاه و وسیله تفریحی باشند.

داداش زاده خاطرنشان کرد: علاقمندان می توانند در روزهای آتی با مراجعه به طبقه چهارم سایت اداری سازمان منطقه آزاد ارس و یا با مراجعه به سایت www.arasfz.ir اطلاعات تکمیلی را در این زمینه دریافت کنند.
هر ساله مشوق هایی از سوی سازمان منطقه آزاد ارس بر اساس اولویت های این سازمان برای سرمایه گذاری در حوزه های مختلف در نظر گرفته می شود.