ارتقای منزلت اجتماعی با تشکیل اتحادیه‌های صنفی قدرتمند/بهبود معیشت مردم با رونق کسب و کارها
ارتقای منزلت اجتماعی با تشکیل اتحادیه‌های صنفی قدرتمند/بهبود معیشت مردم با رونق کسب و کارها

مهرتبریز-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که اصناف استان از گذشته تاکنون به تدین، خوشنام بودن و امانتداری معروف هستند، گفت: اتحادیه قوی می تواند از حق و حقوق قانونی، اعتبار، منزلت و شان اعضا دفاع کند. به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی؛ صابر پرنیان ظهر امروز در دیدار […]

مهرتبریز-رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی با بیان این که اصناف استان از گذشته تاکنون به تدین، خوشنام بودن و امانتداری معروف هستند، گفت: اتحادیه قوی می تواند از حق و حقوق قانونی، اعتبار، منزلت و شان اعضا دفاع کند.

به گزارش خبرنگار ما در آذربایجان شرقی؛ صابر پرنیان ظهر امروز در دیدار با جمعی از اعضای اتحادیه مشاوران املاک تبریز فعالیت اعضای اتحادیه مشاوران املاک را بسیار ارزشمند دانست و افزود: اتحادیه مشاوران املاک، صنفی فوق‌العاده پر زحمت و پر استرس است.

وی ادامه داد: در حال حاضر اتحادیه مشاوران املاک شش هزار و ۷۹ عضو دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و فعالیت های اعضای هیات مدیره مشاوران املاک تبریز گفت: اعضای هیات مدیره مشاوران املاک علاوه بر اداره کسب و کار خود باید به کارهای اتحادیه نیز رسیدگی کنند که این کار بسیار پر زحمت است.

پرنیان با اشاره به اهمیت ایجاد فضایی مطلوب برای سرمایه گذاری ادامه داد: باید با تمام توان از فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کارها حمایت کنیم تا مردم از آثار و مواهب سرمایه گذاری ها در استان بهره مند شوند.

وی با اشاره ظرفیت های اقتصادی و صنعتی بالای استان گفت: تمام ما در بهبود شرایط اقتصادی تاثیرگذار هستیم بنا بر این باید اقتصاد را قدرتمند کنیم چرا که با رشد اقتصادی و رونق کسب و کارها معیشت مردم بهبود می یابد.

پرنیان ادامه داد: تمام اجزای اقتصاد به صورت زنجیر به یکدیگر وصل است بنا بر این با بهبود وضعیت هر یک از حلقه ها، حلقه بعدی به سمت رشد و توسعه حرکت خواهد کرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی افزود: باید با کمک یکدیگر اقتصاد استان را قدرتمند کنیم تا مردم به سرمایه گذاری امیدوار شوند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵