ارتقا استانداردهای جهانی متضمن تصاحب شاخص های توسعه است

 

به گزارش مهر تبریز، یعقوب وحیدکیا با بیان اینکه توسعه روز افزون شهرها و جابجایی افراد باعث پدیداری معضل حل نشده ترافیک شده است گفت:برای تصاحب شاخص های توسعه، باید مسیرها و شریان های ارتباطی خود را در حد استانداردهای جهانی و با بالاترین معیارهای ایمنی ارتقا دهیم  و این امر، دقیقا همان چیزی است که شهرداری تبریز در کل و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریزبه طور اخص، سعی در تامین و ارائه آن دارد.

وحید کیا با بیان اینکه ما هنوز با وضعیت ایده ال فاصله داریم ، تاکید کرد:  معتقد هستیم همزمان با طرح های مختلف “اعم از هوشمند سازی ، اصلاحات هندسی ، انواع اقدامات مربوط به ایمن سازی و اصلاح معابر، تقویت ناوگان حمل ونقل عمومی ، اعمال قانون به صورت هوشمند از طریق تجهیز شهر به دوربین های ثبت تخلف عبور از چراغ قرمز ، سرعت و… در راستای افزایش امنیت عبور و مرور “، آموزش شهروندان در قالب تغییر سبک زندگی فعلی به روش مطلوب نیزباید انجام پذیرد. که دراین حوزه نیز برنامه های منسجمی را اجرا کرده ودر دست اجرا داریم  واقدامات و هماهنگی های همه جانبه در کلیه سطوح اجتماعی نیز اجرا شده است که این جشنواره یکی از اقدامات موثر و بزرگ در این راستا بوده است  .

وی افزود: برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره از ۶ ماه گذشته به صورت شبانه روزی تلاش شده است و به یاری خداوند  سرانجام خوبی نیز داشت  .

معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تبریز  اذعان کرد: تنها به این جشنواره اکتفا نکنیم و بعد از برگزاری جشنواره نیز در زمینه نهادینه کردن و حل مشکلات ترافیک اقدامات لازم را انجام دهیم .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پایگاه خبری تحلیلی مهر تبریز We would like to show you notifications for the latest news and updates.
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها