ازدید اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه۴
ازدید اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از پروژه‌های عمرانی شهرداری منطقه۴

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حجت‌الاسلام رسول برگی، علی‌نوای باغبان، پرویز هادی و حکیمه غفوری صبح روز گذشته به همراه جواد صدیقی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری، سامان احمدزاده جانشین معاونت فنی‌و عمرانی و مسعود علیلو شهردار منطقه ۴ از پروژه‌های عمرانی موجود در این حوزه بازدید کردند. اعضای شورای اسلامی شهر در ابتدا از […]

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛حجت‌الاسلام رسول برگی، علی‌نوای باغبان، پرویز هادی و حکیمه غفوری صبح روز گذشته به همراه جواد صدیقی سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری، سامان احمدزاده جانشین معاونت فنی‌و عمرانی و مسعود علیلو شهردار منطقه ۴ از پروژه‌های عمرانی موجود در این حوزه بازدید کردند.

اعضای شورای اسلامی شهر در ابتدا از محل قانلی گول که یک زمین هشت هکتاری است، بازدید کردند که طی آن مقرر شد سریعا این محل تعیین‌تکلیف شده و بعد از اینکه تملک های لازم صورت گرفت، یک سری اقدامات ورزشی و فرهنگی در آن محل اجرایی شود.
در این بازدید از محل پروژه استخر ستارخان نیز بازدید به‌عمل آمد و مقرر شد تا این پروژه که نیمه‌کاره رها شده، سریعا تعیین تکلیف شده و در اختیار شهروندان قرار گیرد.
همچنین اعضای شورای اسلامی شهر تبریز از محل در حال احداث پارک کشاورزی ۳۰ هزار متر مربعی در چشمه‌لی باغ واقع در محدوده‌ چایکنار بازدید کردند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵