از ۵ فروردین شروع شد؛ اهدای شادی به محلات تبریزبا اتوبوس‌ شادی
از ۵ فروردین شروع شد؛ اهدای شادی به محلات تبریزبا اتوبوس‌ شادی

مهرتبریز-در پی شروع برنامه نوروزی ائل‌گلی، شهرداری تبریز اقدام به راه اندازی اتوبوس‌ سیار شادی کرده که در سطح محلات شهر به ارائه برنامه های مختلف فرهنگی ،هنری و… خواهند پرداخت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛با توجه به شرایط نامساعد جوی در هفته اول فروردین و در راستای ایجاد شور و نشاط نوروزی در […]

مهرتبریز-در پی شروع برنامه نوروزی ائل‌گلی، شهرداری تبریز اقدام به راه اندازی اتوبوس‌ سیار شادی کرده که در سطح محلات شهر به ارائه برنامه های مختلف فرهنگی ،هنری و… خواهند پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛با توجه به شرایط نامساعد جوی در هفته اول فروردین و در راستای ایجاد شور و نشاط نوروزی در سطح شهر، شهرداری تبریز اقدام به راه‌اندازی اتوبوس‌ سیار شادی با محوریت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری در  محلات تبریز کرده است.
بر اساس این گزارش، اتوبوس‌ شادی از ۵ تا ۱۳ فروردین فروردین در محله های مختلف شهر اقدام به اجرای برنامه های متنوع و شاد خواهد کرد.
استندآپ کمدی، موسیقی زنده آشیقلار و موسیقی سنتی محلی و مسابقه‌های متنوع با جوایز نفیس از جمله برنامه‌های اتوبوس شادی در سطح محلات خواهد بود.
همچنین شهرداری تبریز برای پربار کردن محتوای این برنامه ها از ظرفیت هنرمندان تبریز نیز بهره برده و هنرمندان مختلف عرصه سینما، تئاتر، کمدین، موسیقی و دیگر هنرمندان همراه با این اتوبوس به اجرای برنامه خواهند پرداخت .