استاد منصور حمیدی: کارگردانی حرفه ای تئاتر”فنز” تحسین برانگیز است
استاد منصور حمیدی: کارگردانی حرفه ای تئاتر”فنز” تحسین برانگیز است

وی ادامه داد: ریتم و روند اجرا به قدری برای من لذت بخش بود که  دیروز برای بار دوم به همراه دانشجویانم این تئاتر را تماشا کردم. استاد حمیدی یادآور شد: با توجه به اینکه متن نمایشنامه به وقایع روز جامعه پرداخت میکند  و فضای دراماتیکی دارد برای مخاطب جذاب و لذت بخش است. وی […]

وی ادامه داد: ریتم و روند اجرا به قدری برای من لذت بخش بود که  دیروز برای بار دوم به همراه دانشجویانم این تئاتر را تماشا کردم.
استاد حمیدی یادآور شد: با توجه به اینکه متن نمایشنامه به وقایع روز جامعه پرداخت میکند  و فضای دراماتیکی دارد برای مخاطب جذاب و لذت بخش است.
وی همچنین یادآورشد: در متن های طولانی اگر در حوزه کارگردانی و بازیگری کم و کاستی وجود داشته باشد حوصله مخاطب سر میرود اما تیم خانم ایرانزاد به خوبی از عهده این موضوع برآمده‌اند به طوری که مخاطبان سالن با اشتیاق این نمایش را دنبال می کردند.
این هنرمند باسابقه گفت: سابقه خانم ایرانزاد در کارهای گذشته نشان داده است که این کارگردان از عهده ژانرهای مختلف می تواند بر بیاید.
استاد حمیدی با اشاره به بازی های خوب این تئاتر یادآورشد: انرژی بازیگران این تئاتر از اول تا آخر نمایش به خوبی حفظ شده است، موضوع مهمی که همواره به دانشجویان تئاتر تاکید می شود استفاده از نهایت انرژی بر روی صحنه است، که در این تئانر به خوبی شاهد این موضوع هستیم.
لازم به ذکر است تئاتر “فنز” از ۲۲ آذرماه در محل تئاتر مستقل تبریز واقع در موسسه فرهنگی الف هرشب ساعت ۱۹ بر روی صحنه می‌رود.