استاندار آذربایجان شرقی:۱۳ آبان یادآور آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی ملت ایران است
استاندار آذربایجان شرقی:۱۳ آبان یادآور آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی ملت ایران است
مهرتبریز-استاندار آذربایجان شرقی 13 آبان را یادآور آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی ملت ایران دانست و گفت: مبارزه با استکبار جهانی تا زمانی که آمریکا از خوی استکباری خود دست نکشیده است ادامه خواهد داشت.
مهرتبریز-استاندار آذربایجان شرقی ۱۳ آبان را یادآور آزادی‌خواهی و استقلال‌طلبی ملت ایران دانست و گفت: مبارزه با استکبار جهانی تا زمانی که آمریکا از خوی استکباری خود دست نکشیده است ادامه خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر محمدرضا پورمحمدی که در جمع دانش‌آموزان و دانشجویان شرکت‌کننده در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور یافته بود، در گفت‌وگو با خبرنگاران، با گرامی‌داشت مناسبت‌ها و رویدادهای این روز تاریخی، اظهار داشت: با وجود دشمنی‌های آمریکا با ملت ایران که امروز آشکارتر از همیشه است، جمهوری اسلامی ایران به کشوری مهم و تأثیرگذار در منطقه تبدیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران در برابر توطئه‌های دشمنان و فشارها و تحریم‌های آنها به زانو درنمی‌آید و راه پیشرفت و تعالی خود را با شتاب بیشتر ادامه می‌دهد.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از حضور پرشور دانش‌آموزان، دانشجویان و اقشار مختلف مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان قدردانی کرد و این حضور را نشانه نشاط و پویایی نسل جوان برای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی دانست.