ایران قوی در گرو ایران سرسبز است/ حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی وظیفه همگانی است
ایران قوی در گرو ایران سرسبز است/ حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی وظیفه همگانی است

مهرتبریز-استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز (یکشنبه) همزمان با روز ملی درخت‌کاری و آغاز هفته منابع طبیعی با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، یک اصله نهال در محوطه استانداری غرس کرد. به گزارش  خبرنگار ما در تبریز، عابدین خرّم پس از کاشت نهال در گفت‌وگو با خبرنگاران، […]

مهرتبریز-استاندار آذربایجان شرقی صبح امروز (یکشنبه) همزمان با روز ملی درخت‌کاری و آغاز هفته منابع طبیعی با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، یک اصله نهال در محوطه استانداری غرس کرد.

به گزارش  خبرنگار ما در تبریز، عابدین خرّم پس از کاشت نهال در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به شعار امسال هفته منابع طبیعی، گفت: ایران قوی در گرو ایران سرسبز است و همه آحاد جامعه باید در قبال حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی احساس مسئولیت کنند.

وی افزود: حفظ زیستگاه‌های طبیعی و گونه‌های گیاهی و جلوگیری از تخریب محیط زیست و گسترش فضای سبز و درخت‌کاری وظیفه‌ای همگانی است.

خرّم تأکید کرد: به همه جوانان و مردم عزیزمان توصیه می‌کنیم که برای حفظ محیط زیست و منابع طبیعی که امانت آیندگان در دست ماست، تلاش کنند و مسئولان هم در این زمینه باید به وظایف قانونی خود عمل کنند.

 

 

 

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵