استاندار آذربایجان شرقی: پیشرفت ۹۰ درصدی بزرگراه تبریز- سهند/ این پروژه جزو اولویت‌های استان است
استاندار آذربایجان شرقی: پیشرفت ۹۰ درصدی بزرگراه تبریز- سهند/ این پروژه جزو اولویت‌های استان است
مهرتبریز-استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بزرگراه تبریز- سهند، 90 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز امیدواری کرد این مسیر تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.
مهرتبریز-استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه بزرگراه تبریز- سهند، ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، ابراز امیدواری کرد این مسیر تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.
به گزارش خبرنگار ما ؛دکتر محمدرضا پورمحمدی در نشست بررسی مسائل و مشکلات پروژه بزرگراه تبریز- سهند، گفت: اتمام این پروژه یکی از مهم‌ترین مطالبات مردم منطقه و از اولویت‌های مدیریت ارشد استان است.

وی با اشاره به واگذاری این پروژه در قالب یک قرارداد مشارکتی به بخش خصوصی از سال ۹۷، گفت: بر اساس این قرارداد، چهل درصد سهم دولت و ۶۰ درصد سهم سرمایه‌گذار در تامین مالی پروژه بود.

پورمحمدی افزود: طول این بزرگراه ۲۲ کیلومتر است که هم‌اکنون ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و امیدواریم تا بهار سال آینده زیر بار ترافیک برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی نیز در این جلسه از اهتمام مدیریت ارشد استان برای تکمیل این پروژه، قدردانی کرد و افزود: عملیات اجرایی قرارداد مشارکتی تبریز سهند از سال گذشته به صورت جدی آغاز شده و خواهان تکمیل این پروژه در زمان‌بندی وعده داده شده هستیم.

حبیب‌الله طاهرخانی افزود: این پروژه با توجه به موقعیت ویژه تبریز و جمعیت ساکن در شهر جدید سهند از اهمیت خاصی برای وزارت راه و شهرسازی برخوردار است.

وی با قدردانی از تلاش‌ شبانه‌روزی پیمانکار این پروژه، افزود: متناسب با ضوابط و قوانین از اجرای این پروژه حمایت و به تعهدات خود عمل می‌کنیم.

پیمانکار پروژه بزرگراه تبریز- سهند نیز از حمایت‌های استاندار و معاون عمرانی وی در توجه به پیشبرد اجرای این پروژه قدردانی کرد و گفت: بر اساس قولی که به مردم و مسئولان داده‌ام این پروژه را در زمانی که وعده داده‌ایم به پایان می‌رسانیم.

وی گفت: انتظار داریم وزارت راه و شهرسازی به عنوان شریک پروژه، به تعهدات خود عمل کند.

استاندار آذربایجان شرقی و معاون وزیر راه و شهرسازی پیش از این نشست از روند عملیات اجرایی بزرگراه تبریز- سهند بازدید کردند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و تعدادی از مسئولان استانی نیز در این بازدید حضور داشتند.