استعلام فعالیت ها در شبکه برق توسط مردم راهی برای پیشگیری از سرقت تجهیزات
استعلام فعالیت ها در شبکه برق توسط مردم راهی برای پیشگیری از سرقت تجهیزات
مهرتبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: پیشگیری از سرقت تجهیزات شبکه برق نیازمند همراهی مردمی بوده و برای این منظور مشترکان می‌توانند همه همکاران شرکت در شبکه را از طریق سامانه 121 استعلام کنند.

مهرتبریز-
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: پیشگیری از سرقت تجهیزات شبکه برق نیازمند همراهی مردمی بوده و برای این منظور مشترکان می‌توانند همه همکاران شرکت در شبکه را از طریق سامانه 121 استعلام کنند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز عباس حسامی با اشاره به موضوع سرقت کابل‌های شبکه توزیع نیروی برق طی سال‌های اخیر، اظهار کرد: بیش از یک میلیون و 92 هزار مشترک تحت پوشش این شرکت بوده و به‌منظور ارائه خدمات برق‌رسانی به این مشترکان در کنار دیگر تجهیزات بیش از 10 هزار کیلومتر شبکه فشارضعیف در مناطق تحت پوشش وجود دارد.
وی با تاکید براینکه پیشگیری از سرقت تجهیزات شبکه برق در کنار تدابیر لازمه نیازمند همکاری و مشارکت مردمی است، اضافه کرد: مشترکان تحت پوشش این شرکت می‌توانند در صورت مشاهده فعالیت گروهی بر روی شبکه حتی با لباس مخصوص توزیع نیروی برق، موضوع را از طریق سامانه 121 استعلام کنند تا هویت افراد حاضر در محل مشخص شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تأکید بر اینکه همه فعالیت‌ها در شبکه برق در سامانه ثبت می‌شود و قابل رهگیری است خاطرنشان کرد: با پیگیری و استعلام از طریق سامانه فوریت‌های برق، کارشناسان شبکه اقدام به کنترل کرده و درصورتی‌که گروه فعال در محدوده متعلق به شرکت توزیع برق نباشد با همراهی نیروی انتظامی به منطقه مراجعه و سارقان دستگیر می‌شوند.

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵