استقبال چشمگیر شهروندان از سامانه جمع‌آوری آنلاین پسماندهای خشک (اپلیکیشن بهروب)
استقبال چشمگیر شهروندان از سامانه جمع‌آوری آنلاین پسماندهای خشک (اپلیکیشن بهروب)
مهرتبریز-مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند های شهرداری تبریز استقبال چشمگیر شهروندان ازسامانه جمع آوری آنلاین پسماندهای خشک(اپلیکیشن بهروب) خبر داد.

 

به گزارش خبرنگارما در تبریز؛حبیبه هراتی گفت: با اجرای موفق طرح جمع آوری هوشمند پسماندهای خشک و خشکاله توسط اپلیکیشن بهروب و با حمایت های ویژه شهردار و شورای محترم شهر و ایجاد زیر ساخت های لازم شاهد روند صعودی نصب سامانه و استقبال چشمگیر شهروندان نسبت به ماه های اول اجرای طرح هستیم.

هراتی با اشاره به لزوم مشارکت شهروندان در پیشبرد اهداف زیست محیطی و ایجاد بسترهای لازم در این خصوص گفت : با اجرای دقیق آموزش شهروندی با محوریت ترغیب خانواده ها و شهروندان و سایر ادارات و نهادها و ارگانهای دولتی شاهد رشد روز افزون درخواست های جمع آوری آنلاین پسماندهای خشک و خشکاله توسط این سامانه هستیم .

وی ادامه داد: پیشبرد اهداف زیست محیطی سازمان نیازمند تعامل همه جانبه شهروندان در راستای کاهش چشمگیر تولید حجم انبوه روزانه زباله بوده و در همین راستا از توجه ویژه شهروندان در اجرای صحیح این طرح صمیمانه تشکر می کنیم.

وی در پایان این گفتگو بر لزوم مشارکت حداکثری شهروندان در اجرای صحیح مدیریت اصولی پسماندها و تفکیک از مبدا به روش جمع آوری آنلاین تاکید و از همکاری شهرداری های مناطق و ادارات، ارگانها در جهت برگزاری بیش از ۵۰ جلسه آموزشی طی شش ماهه پایانی امسال تقدیر و تشکر کرد و اظهار امیدواری کرد: با اجرای این طرح شاهد کاهش چشمگیر تولید زباله های خشک و ایجاد چرخه اقتصادی صحیح پسماند باشیم .

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵