اسکان بیش از ۷ هزار نفر در مراکز اقامتی آموزش و پرورش
اسکان بیش از ۷ هزار نفر در مراکز اقامتی آموزش و پرورش

به گزارش مهر تبریز،عطائی اظهار داشت: از آغاز مسافرتهای نوروزی ۱۴۰۱ تاکنون ۷ هزار و ۳۱۶ نفر روز مسافر فرهنگی و دیگر افراد در مدارس و  مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان اسکان یافته اند. وی افزود: بیشترین پذیرش مسافر در این مدت مربوط به شهرهای جلفا، بستان آباد و خداآفرین بوده است. معاون پژوهش، […]

به گزارش مهر تبریز،عطائی اظهار داشت: از آغاز مسافرتهای نوروزی ۱۴۰۱ تاکنون ۷ هزار و ۳۱۶ نفر روز مسافر فرهنگی و دیگر افراد در مدارس و  مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان اسکان یافته اند.
وی افزود: بیشترین پذیرش مسافر در این مدت مربوط به شهرهای جلفا، بستان آباد و خداآفرین بوده است.
معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان گفت: در طرح نوروزی امسال علاوه بر مدارس، خانه های معلم، در برخی دیگر از شهرها باشگاه فرهنگیان ، آماده پذیرش مسافران و گردشگران نوروزی است.
وی خاطر نشان کرد: تاکنون هزار و ۴۶۴ خانوار در مراکز اقامتی استان در قالب ۴ هزار و ۵۷۲ نفر در مراکز اقامتی آموزش و پرورش استان پذیرش شده‌اند.
عطائی با اشاره به شرایط جوی امسال افزود: آموزش و پرورش استان با بسیج تمامی امکانات و ظرفیتهای اسکان در سطح استان و همچنین توصیه های لازم به رؤسای نواحی و مناطق و مدیران مدارس تمهیدات لازم را برای اسکان اضطراری اتخاذ کرده است.