اصلاح الگوی کشت لازمه کشاورزی قراردادی است
اصلاح الگوی کشت لازمه کشاورزی قراردادی است

مهرتبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و رئیس منطقه ۳ وزارت جهادکشاورزی گفت: اصلاح الگوی کشت لازمه کشاورزی قراردادی است . به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ اکبر فتحی در نشست پیگیری اجرای الگوی کشت و کشت قراردادی، با حضور سیدجواد ساداتی نژاد، مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی در سالن همایش این وزارتخانه به نمایندگی […]

مهرتبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و رئیس منطقه ۳ وزارت جهادکشاورزی گفت: اصلاح الگوی کشت لازمه کشاورزی قراردادی است .
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ اکبر فتحی در نشست پیگیری اجرای الگوی کشت و کشت قراردادی، با حضور سیدجواد ساداتی نژاد، مقام عالی وزارت جهاد کشاورزی در سالن همایش این وزارتخانه به نمایندگی از استانهای منطقه ۳ کشوری بر لزوم اجرای کشاورزی قراردادی و اصلاح الگوی کشت که لازمه کشاورزی قراردادی است در راستای کارآمدشدن بازرگانی محصولات کشاورزی ورفع چالش نظام بهره برداری تاکید کرد.
وی از همراهی کشاورزان عزیز از این طرح‌ها تشکر نمود و افزود: برای اخذ نتیجه مطلوب لازم است تمامی نهاده های تولید بدون اخذ وجه در اختیار کشاورز قرارگیرد تا در زمان برداشت محصول وجوه مربوطه تسویه شود.
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی هچنین به ضرورت استفاده از توان بخش غیردولتی مخصوصا تشکل‌های مربوطه در پشتیبانی از طرح و اعلام به موقع دستورالعمل‌های مربوطه تاکید نمود.
گفتنی است سازمان های جهادکشاورزی منطقه ۳ شامل استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی ، اردبیل ، زنجان و قزوین می باشد.

 

 

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیازات ۵ از ۵