اضافه شدن ۷۸ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تبریز طی چهار ماه گذشته
اضافه شدن ۷۸ دستگاه اتوبوس به ناوگان اتوبوسرانی تبریز طی چهار ماه گذشته

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: طی چهارماه گذشته تعداد ۷۸ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز شده است. به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛پرویز عباس‌نژاد امروز در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز که با موضوع بررسی برنامه و بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: بودجه شرکت واحد […]

مهرتبریز-مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه گفت: طی چهارماه گذشته تعداد ۷۸ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز شده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛پرویز عباس‌نژاد امروز در جلسه شورای اسلامی شهر تبریز که با موضوع بررسی برنامه و بودجه سال ۱۴۰۲ شهرداری برگزار شد، اظهار کرد: بودجه شرکت واحد اتوبوسرانی در سال ۱۴۰۱ مبلغ ۶۴۷ میلیارد تومان بود که ۹۹/۵ درصد تحقق بودجه داشته ایم.

وی افزود: درآمد این مجموعه از سه بخش شامل در آمد اتوبوسرانی، کمک دولت و کمک شهرداری است که در این بین بیشترین سهم درآمدی ما، از ناحیه شهرداری تبریز است.

به گفته عباس نژاد، ۱۷۳ درصد برای هزینه‌های عمرانی و ۱۳۵ درصد برای هزینه‌های جاری توسط شهرداری پرداخت شده است.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با بیان اینکه افزایش بودجه سال آینده به نسبت‌ امسال چشمگیر است، گفت: بودجه سال آینده شرکت واحد اتوبوسرانی ۱۰۴۵ میلیارد تومان است که ۶۱/۵ درصد نسبت به سال جاری افزایش داشته است.

وی خاطرنشان کرد: ۷۳ درصد از این بودجه عمرانی و ۲۶ درصد آن بودجه جاری خواهد بود.

عباس‌نژاد با اشاره به برنامه‌های پیش بینی شده برای سال آینده، اظهار کرد: خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس با ۵۷۷ میلیارد تومان در سال آینده، ۱۷۷ میلیارد جهت بازسازی اتوبوس ها و… انجام خواهد یافت.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در بخش دیگری از سخنان خود از کاهش زمان انتظار در ایستگاه‌های اتوبوس خبر داد و گفت: با اضافه شدن ۱۷ دستگاه اتوبوس در مسیر خط بی آر تی، زمان انتظار در ایستگاه‌ها به دو دقیقه کاهش یافته است.